buv.lv
   Запросить информацию  |  Печать  |  Отправить другу
WoodCOn

WoodCOn

Brīvības 224 - 5, LV - 1039, Riga, Latvia
Телефоны: 25956150, 37125956150
Регистрационный №: 41203036961

Конструкция крыши, Деревяные балки, Каркас крыши

SIA WoodCon ražos koka konstrukciju angārus

Koka kopņu konstrukciju ražotājs SIA WoodCon paplašina savu darbību, piedāvājot klientiem standarta un nestandarta angāra tipa uzbūves.

Koka karkasu konstruktīvais risinājums ir ļoti piemērots angāra tipa konstrukcijām, kur konstrukcija veido arī sienu konstrukciju. Salīdzinājumā ar citiem nesošā profila materiāliem koks ir ievērojami lētāks un projekta izmaiņu gadījumā to vieglāk pielāgot izmaiņām, kas prasa daudz mazākas izmaksas nekā citu nesošo materiālu gadījumos. Piemēram, aizstājot metāla konstrukcijas ar koka kopnēm, konstrukcijai paredzētās izmaksas  iespējams samazināt vismaz par 15 %. Pie šāda konstruktīvā risinājuma iespējams būvēt angārus līdz 35m platumam bez papildus atbalstiem telpas iekšpusē.

„Mūsdienās vērojams iesakņojies uzskats, ka koka konstrukciju risinājumi galvenokārt tiek izmantoti privātmāju risinājumos, kuros jumta konstrukciju laidumi nepārsniedz 10 m, tomēr pateicoties mūsdienu tehnoloģiskajam ražošanas procesam, ir iespējams saražot izturīgu liela laiduma koka konstruciju, kas atbilst visiem būvniecības standartiem. Šāda tipa konstrukcijas ražošanas un montāžas izmaksas ir zemākas par biežāk izmanotajām metāla konstrukcijām”  norāda SIA WoodCon valdes priekšsēdētājs Raitis Freimanis.

SIA Woodcon  ir viens no dažiem vietējiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kas ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, kas apliecina saražotās produkcijas atbilstību augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem.  Uzņēmums projektēšanu veic ar zviedru inženieru kompānijas CSCE izstrādātu programmatūru - TrussCon / Roofcon, kuras izmantošana būtiski samazina projekta izstrādes termiņus. Ražošanā tiek izmantota Wolf System virsmas prese FST - III G un augstas kvalitātes kokmateriāli.

Papildu informācija:

 

Mārtiņš Kaļinka

SIA WoodCon projektu vadītājs

Tālr.: 25956150

E-pasts: martins@woodcon.lv

http://woodcon.lv

   Запросить информацию  |  Печать  |  Отправить другу