buv.lv

SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi

Все виды строительных и ремонтных работ.Строительство частных домов, офисных помещений, производственных помещений. -Фундамент -Утепление фасада -Все виды...
Все виды строительных и ремонтных работ.Строительство частных домов, офисных помещений, производственных помещений.
-Фундамент -Утепление фасада -Все виды кровельных конструкций -Внутренние отделочные работы -Плитка -Покраска -Укладка регипса -Поклейка обоев -Укладка пола -Плотницкие услуги -Услуги столярки -Ремонтные работы -Монтажные работы -Установка систем отопления -Инфракрасные отопительные системы.
Строим дома "под ключ" со всеми коммуникациями. Опыт и качество.

Звоните, обговорим, чем можем Вам помочь.
Консультации по телефону, выезд на объект бесплатно. Т.27553721, info@apkuremajai.lv
Некоторые из наших работ можете увидеть в галерее. http://apkuremajai.lv/page/constr


Все виды экономического отопления нового поколения для квартир, домов, офисов, ресторанов, мастерских, производственных помещений.
-Теплые полы -Плинтусное отопление -Радиаторы-обогреватели на стену -Потолочные инфракрасные обогреватели -Аккумуляционные печи -Инфракрасные лампы для террас, ресторанов, автомоек, сервисов, мастерских -Инфракрасные сауны -Установка

Консультации, установка. Т.27553721, info@apkuremajai.lv
Дополнительная информация: http://shop.apkuremajai.lv
SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi, Ganību dambis 31, Rīga, Latvia, Инфракрасные обогреватели, Системы отопления, Строительно-ремонтные работы, When:-Where:SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi Ganību dambis 31, Rīga, LV

SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi
Ganību dambis 31, Rīga, Latvia

Новости и статьи

INFRASARKANĀS APKURES SISTĒMA – SILDĪTĀJI ECORA

ECORA apkures paneļi tiek ražoti uz NOMATERM sildelementa bāzes. NOMATERM sildelements atrodas koka (alumīnija – AL modeļiem) rāmī un no aizmugures tas ir pasargāts ar izolējošu materiālu, kurš pārklāts ar alumīnija folliju. Pieslēguma kabeļa garums ir puse apkures paneļa garuma. ECORA apkures paneļi ar koka rāmi pieder pie otrās tehnoloģiju klases, bet ar alumīnija rāmi – pie pirmās tehnoloģiju klases.

APKURE RAŽOŠANAS UN NOLIKTAVU TELPĀM - TAUPA ENERĢIJU UN NODROŠINA AUGSTU SILTUMA KOMFORTU

Vēlamies iepazīstināt Jūs ar ENERGOTECH rūpnieciskajiem infrasarkanajiem sildītājiem. - Energotech misija – radīt vislabākos apkures risinājumus, kas ietaupa elektroenerģiju, izmantojot senāko siltuma avotu – sauli.

Siltums un komforts iekštelpās

Sildītāja dizainam un apdarei ir jābūt tādai, lai netraucētu tā tīrīšanu un attaukošanu. Īpaši augstas prasības ir ierīcēm, kuras tiek uzstādītas ārstnieciski-profilaktiskajās iestādēs, dzīvojamajās un sabiedriskajās ēkās, bērnu pirmsskolas iestādēs un skolās.

Nākotne pieder videi draudzīgai apsildei - infrasarkano staru apkures sistēmām

Domājot par ekonomisku un videi draudzīgu dzīvesveidu, arvien vairāk cilvēku izvēlas netradicionālus, alternatīvus mājokļa apsildes risinājumus. Tādus, kas ļauj gan ietaupīt, gan sniedz komfortu un nodrošina veselīgu mikroklimatu iekštelpās. Viens no šādiem veidiem ir infrasarkano staru (IS) apkures sistēma. Latvijā šāds apkures veids pagaidām maz zināms un nepierasts, savukārt Eiropā tas jau ir izplatīts.