buv.lv

Būvniecības datu bāze BUV.LV ir informācijas avots par pakalpojumiem un produktiem, kurus piedāvā Latvijas un ārvalstu organizācijas. Katru mēnesi vairāk par 33.000 unikālu apmeklētāju izmanto iespēju operatīvi izpētīt konkurentus piedāvājumus interesējošajā jomā, atrast darba veicēju un palīdzību.

Projekta dalībnieki - meistari (speciālisti) un juridiskās personās, kas veic profesionālo darbību dotajā brīdī. Visātrākā meklēšana iespējama izmantojot meklēšanas paneli, ērtībai pieejams atslēgvārdu Alfabētiskais katalogs un darbības veidu klasifikators. BUV.LV galvenais uzdevums ir informācijas apmaiņas stimulācija starp potenciāliem pasūtītājiem un izpildītājiem. BUV.LV dziļi indeksēts meklētājos un resursam ir labs reitings. 5 gadu garumā mēs novērojam jaunu apmeklējumu, reģistrāciju un kontaktu pieaugumu.

Reģistrācija piešķir iespēju izvietot komerciālo piedāvājumu pilnfunkcionālā lappusē un attiecīgajos saturam katalogos. Izvietojiet personīgo piedāvājumu detalizēti - ar kontaktiem, foto, video, reklāmas rakstu un karti. Pamatinformācijas izvietošana aizņems 10-60 min. Visiem dalībniekiem bāzes izvietošanas serviss tiek piedāvāts bezmaksas. Tagad ir pieejama augstas kvalitātes saites (linka) izvietošana uz partnerattiecībām vai maksas - jebkurā veidā. Esam vairākkārt pārliecinājušies, ka pieejama informācija ļauj gūt peļņu, pat vairāk informatīvo tehnoloģiju attīstības gadsimtā! Komerciāla informācija, kura pieejami izvietota internētā potenciālajam pasūtītajam ir nepieciešama ātrai novērtēšanai, meklējot vispiemērotāku piedāvājumu.


Resursa atbalstu un virzīšanu īsteno BUVKOM Construction.

 

© 2007-2016