buv.lv
   Pieprasīt informāciju  |  Izdrukāt  |  Nosūtīt draugam

BIOPLAST

Rīga, Latvia
Telefoni: 29649930

Tapetes, Šķidrās tapetes, Remonts

BIOPLAST Šķidrās tapetes — jauni risinājumi, jaunas iespējas

Pavasaris ir klāt, un līdz ar to mēs sākam domāt par mūsu mājokļu, māju vai dārza māju remontu.

Nekas tā nevar dot svaigumu un jaunas pozitīvas emocijas, ka skaisti aprīkota un sakopta māja.

Pie visplašākā tapešu, dažādu pārklājumu un sienas krāsu piedāvājuma, tirgū pieaug popularitāte tā sauktajām šķidrajām tapetēm. Kādas ir to priekšrocības un atšķirība no parastajām tapetēm?

Galvenā unikālā priekšrocība šīm materiālam ir tā daudzpusība izmantošanā un pārsteidzoši vieglas remonta un korekcijas iespējas.

 

BIOPLAST šķidrās tapetes uzklāj ar parasto plastmasas ķelli. Tas nav grūti arī cilvēkam, kas patstāvīgi to dara pirmoreiz.  Lielais pluss ir tas, ka masa uz sienas neveido nekādus gaisa "burbuļus", kas būtu rūpīgi jāizlīdzina, izmantojot parastās ruļļu tapetes. Tāpat nav nepieciešams precīzi pielāgot divus tapešu plātnes vienu pie otras. Tātad, Jums sanāk gluda virsma bez šuvēm.

BIOPLAST šķidrās tapetes izcili absorbē skaņu un pateicoties gaisa noturībai starp šķiedrām, labi saglabā siltumu. Tas arī ļauj izmantot tos dārza mājās ārpus pilsētas, kā arī iestiklotajos balkonos un citās telpās, kuri ziemā tiek atstāti bez apkures. Kā zināms, šādās telpās nevar lietot tradicionālās tapetes, jo tās saraujas un vienkārši nokrīt. Šķidrās tapetes, pateicoties savai struktūrai un elastībai, kompensē šo atšķirību un aukstuma iedarbībai nepadodas.

 

Daudzi pircēji bieži interesējas, vai šķidrās tapetes nepievelk putekļus? Kā zināms, putekļi pārklājas visur, neatkarīgi no tā, vai telpā ir kādi priekšmeti vai nav, vai virsma ir vertikāla , vai horizontāla. Vienīgā izeja no situācijas – atrast veidu, kā mazināt šo faktoru. Kā izplatīts līdzeklis visā pasaulē tiek piesaukts elektrostatiskais lādiņš. BIOPLAST šķidrajām tapetēm tas panākts ar pārdomātu izejvielu komponentu atlasi.

 

Viena no galvenajām un interesantākajām BIOPLAST šķidro tapešu priekšrocībām ir to remonta un korekcijas iespējamība. Šķidrās tapetes, nelielu laukumu bojājumu gadījumā, ir labākais veids kā izvairīties no pilnīga interjera remonta. Jebkurš cilvēks ļoti īsā laikā var atjaunot virsmu, neatstājot neviena remonta pazīmes.

 

Ļoti ērti izmantot BIOPLAST šķidrās tapetes uz arkas, kolonnas, nišas, un citās nestandarta virsmās, kas nodrošina interesantu dizainu telpā.

 

Šķidrās tapetes ārkārtīgi viegli noņemt. Lai noņemtu šķidrās tapetes, pietiek rūpīgi tos samērcēt ar ūdeni un noņemt ar vārpstiņu vai ķelli. Šķidrās tapetes, tāpat kā to uzlikšanas laikā, pieņem plastisku konsistenci un to var savākt no virsmas.

 

BIOPLAST šķidrās tapetes arī ir optimālais variants jaunajām, tikko celtajām mājām. Mājai nosēžoties un parādoties nelielām plaisām, šķidrās tapetes pateicoties savai elastībai, nedeformējas un nesaraujas.

 

Tie gan nav visas šķidro tapešu priekšrocības. Bet jau ar to pietiek, lai izvēlēties kaut ko jaunu un ērtu ekspluatācijā.

 

Pavasara piedāvājums no  BIOPLAST!

BIOPLAST sagatavojas celtniecības sezona sākumam un visu martu Jūs varat iegādāties šķidrās tapetes ar 25% atlaidi!

 

            Sīkāk par BIOPLAST šķidrām tapetēm Jūs varat uzzināt: www.bioplast.lv

 

„BIOPLAST„ Pārstāvis Latvijā

   Pieprasīt informāciju  |  Izdrukāt  |  Nosūtīt draugam