buv.lv

Telpu uzkop��ana

LABICELT

Rīgā

Atjaunojam Krāsojam Demontējam

Piedāvājam interesantus risinājumus telpu plānošanā(nišas, ailes, dubultie regipsa griesti, utt) Regiša montāža uz sienam un griestiem, regipša starpsienas, špaktelēšana un krāsošanas darbi, flīzēšana, eletroinstalācijas maiņa, santehniskie darbi, telpu parbūves darbi, utt. Brigade veiks kvalitatīvu telpu remontu . Zvaniet 29450797

SIA Tīrīšanas darbi

Rīga

Uzkopšana Tīrīšanas darbi Teritorijas sakopšana

Teritorijas un telpu uzkopšana! Telpu uzkopšana: ▪ Ikdienas un vienreizējā kompleksā telpu uzkopšana ▪ Ražošanas telpu uzkopšana ▪ Pēc-celtniecības uzkopšana ▪ Bēniņu un pagraba telpu tīrīšana ▪ Uzkopšana pasākumu laikā un pēc tiem ▪ Grīdas vaskošana ▪ Logu un fasāžu tīrīšana ▪ Jumta attīrīšana no sniega un uzsaluma ▪ Dūmvadu tīrīšana, udens notekas ▪ Kīmiskā tīrīšana ▪ Dezinfekcija ▪ Mājkalpotājas pakalpojumi Bez brīvdienām. Rīga, Jūrmala un rajoni.

Meistaru brigade.

Рига

Atjaunojam Logi Lamināts

celtnieciba, telpu iekseja apdare. (demontaza, buvgruzu izvesana, regipsa montaza, gridas segumu ieklasana, krasosanas darbi un citi ar telpu ieksejo apdari saistitie darbi.) Papildus sniedzam konsultacijas, sastadam tami veicamajiem darbiem, nepieciesamajiem materialiem, sledzam ligumu, veicam iepirkumus, organizejam materiala piegadi uz objektu.

SIA ARTDELUX

Rīga

Telpu iekšeja apdare Santehnikas darbi Elektroinstalacijas darbi

Viss telpu remontam, elektroinstalācija, santehniskie darbi, centrālās apkures ievilkšana. Avārijas izsaukumi visu diennakti. Strādājam arī ar saviem materiāliem, pēc izvēles

строительство

Рига

Lamināts Iekšēja apdare Telpu remonts

telpu iekšķīgi pilna apdare. Grīdas, laminata piekravāšana, kājlīstes uzstādīšana, durvju montāža, regipsa jebkuras sarežģītības montāža, krāsotāju darbu pilns spektrs. kvalitātes garantija.

SIA “Perfekt Būve”

Ogre

Buvnieciba Telpu remonts Telpu iekšeja apdare

Būvniecība un rekonstrukcija, iekšējie apdares darbi, inženierkomunikāciju darbi, interjera un dizaina izstrāde un realizēšana. Visa veida būvniecības darbi, būvniecības konsultācijas, būvdarbu vadīšana.

Telpu uzkopšanas serviss "Hauslats"

Rīga

Telpu uzkopšana Uzkopšana Logu mazgāšana

Telpu uzkopšana • Strādājam 7 dienas 24 h • Uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus veicam, Rīgā, Rīgas rajonā un visās lielākajās Latvijas pilsētās • Pakalpojuma pasūtījumus pieņemam katru dienu no plkst. 8:00 - 20:00 Telpu uzkopšanas serviss nodrošina šādus pakalpojumus: • Telpu uzkopšana • Telpu ģenerālā uzkopšana • Telpu uzkopšana pēc remonta • Biroja Telpu uzkopšana • Visa veida grīdas segumu tīrīšana • Mājkalpotājas pakalpojumi • Logu mazgāšana • Pakalpojumus sniedzam (dzīvokļiem, privātmājām, ofisiem, birojiem)

SIA AVART GROUP

Rīga

LED apgaismojums Kāpņu telpa Gaismeklis ar kustību sensoru

SIA Avart Group ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas uz LED tehnoloģijām un sērijveida LED gaismekļu, kas paredzēti dzīvojamo namu kāpņu telpu un citu kopējās lietošanas telpu ekonomiskai apgaismošanai, ražošanas.

Natalija Mitina, Interjera dizainere

Рига

LED apgaismojums Kāpņu telpa Gaismeklis ar kustību sensoru

Visu veida telpu interjera dizaina pakalpojumi – dzīvokļi, mājas, biroji, restorāni, kafejnīcas, veikali, nakts klubi. Koncepcijas izveidošana, fotoreālistisko telpu attēlu izstrādāšana un pilnas komplektācijas dizaina projekts ar visiem nepieciešamiem darba dokumentiem. Apdares materiālu, mēbeļu, santehnikas un gaismekļu izvelē. Autoruzraudzība un interjera dekorēšana.

Māris Leja

Rīga, Sigulda

Dekoratīvā krāsošana Efektu krāsošana Interjera dizains

Specialitāte- dekoratīvā un efektu krāsošana, profesionāli sienu gleznojumi. Tāpat interjera konsultācijas un realizācija. Iespējami arī tehniskie iekšdarbi, t.sk. nestandarta/īpašas kvalitātes; lielākiem apjomiem- telpu krāsošana arī ar modernu vācu iekārtu- ļoti ātri un kvalitatīvi, apm. 3€/m.

IK "STB"

Рига

Balsinājam Līmējam Krāsojam

Dzīvokļu, māju, ofisu, citu telpu ainu remonts. Strādājam profesionāli, termiņos, kurus Jūs norādījāt.

Sia"C.A.P."

Jelgava

Telpu remonts. Mebeles.

Kosmetiskie remonti ieskšejam telpam. Mebeļu ražošana. Santehnikas darbi. Offisa remonti. Fasades krasošanas darbi.

IK "ViSk Remontis"

Рига

Balsinājam Lamināts Līmējam

Dzīvokļu, māju, ofisu, citu telpu ainu remonts. Strādājam profesionāli, termiņos, kurus Jūs norādījāt. Papildus Piedāvājam iepirkumu un piegādi būvmateriāla.

Buvesim1

Рига

Celtniecības un remonta darbi Santehnikas darbi Telpu remonts

Izpildīšu visus celtniecības darbus pa iekšēju telpu (dažādu līmeņu griesti, regips, arkas, podiņš, tapetes, maljarka, durvju bloka aizstāšana, linoleja uzlīme, laminat, ) visa vejda santehniskie darbi. apdari garantēju godprātīgu, kvalitāti un termiņus. Par mums Darba stāžs Būvniecībā 8 Gadus Mūsu darbi samaksa katru nedelju piekdiena, pec padaritas darbas!!!

SIA "BETTAR"

Rīga

Telpu uzkopšana Uzkopšana Logu mazgāšana

SIA "BETTAR" ir pilna servisa kompānija. Nodarbojamies ar pakalpojumu sniegšanu jebkuras nozares uzņēmumam Latvijā, kā arī Privātpersonām. Nodrošinam telpu uzkopšanas pakalpojumus, auto salona ķīmisko tīrīšanu, mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu, kā arī biroja tehnikas apkalpošanu un izejmateriālu piegādi. Mūsu prioritāte ir kvalitāte-sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus jebkuram klientam. Katram klientam piedāvājam cenas, kas raisa klientā interesi turpināt sadarbību ar mūsu uzņēmumu.