buv.lv

Santehnikas darbi

SIA MASTER CITY

Rīga

Mājas meistars Elektriķa pakalpojumi Santehniķa pakalpojumi

Kompānija «MasterCity» piedāvā juridiskām un fiziskām personām nelielus remonta pakalpojumus dzīvokļiem, mājām un birojiem, ka arī pakalpojumus, kuri saistīti ar elektrību, santehniku un galdniecību Rīgā un Rīgas rajonā. Meistari ir vienmēr kārtīgi, pieklājīgi un ierodas noteiktajā laikā. Mūsu meistari veiks jebkuru darbu un atrisinās gandrīz jebkuru sadzīves problēmu: piekarinās plauktu, karnīzi, spoguli, saremontēs mēbeles, pielīmēs tapetes, nokrāsos sienas un griestus. Viņi tiks galā ar elektrības problēmām: pagarinās kabeli, uzstādīs vai nomainīs rozetes un slēdžus, piekarinās lustru, uzstādīs zvanu. Novērsīs problēmas, kuras saistītas ar santehniku: saremontēs vai nomainīs krānu, iztīrīs kanalizāciju, pieslēgs veļas un trauku mazgājamās mašīnas un daudz citu darbu. Uzstādīs un saremontēs durvis. Nomainīs laminātu, paklāju, uzstādīs kājlīstes. Īsāk sakot, izdarīs visas lietas, kurām Jums nav ne spēka ne vēlēšanās !!! Gadījumā, ja pietrūks kādu detaļu - mūsu meistars aizbrauks uz veikalu pakaļ nepieciešamajiem materiāliem. Visi mūsu darbinieki ir rūpīgi atlasīti un ir profesionāļi savā jomā. Tieši tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ne tikai par to, ka darbs būs izdarīts kvalitatīvi un nevainojami, bet arī par to, ka pie Jums atbrauks punktuāls, izglītots un pieklājīgs cilvēks. Mēs garantējam mūsu darba kvalitāti! tel. 20388853 Mēs strādājam no 9.00 līdz 20.00. Brīvdiena – svētdiena

sistemservis. mastera a.chernenka . v.tkach

Rīgā

Atjaunojam Kanalizācija

ūdens( visu tipu un diametru) skaitītāji. uzstādīšana. pārbaude. aizstāšana. santehnikiе darbu. apkure. kanalizācija. komunikācijas. Par mums Eiropas tehnoloģiju tirgū vairāk kā 12 gadus. Mūsu darbi viss privāts sektors pa rajoniem un pilsētu kā arī rūpnīcu objekti Papildus priekšapmaksa, garantija, materiāla iepirkums ir 20 procenti, piegāde.

SIA "EdBuilder"

Рига

Podiņš Lamināts Elektromontāžas darbi

Brigāde, izpildīs apdares darbus, jebkuras sarežģītības un apjoma. No kosmētiska līdz ekskluzīvai apdarei, ar dizainera pakalpojumu. Tai skaitā, ne standarta lēmumi no regipsa (naplivi, figūras, logi, arkas). Santehniskie darbi, ūdensvada, kanalizācijas, apkures aizstāšana. Santehniski aparātu uzstādīšana. Podiņa piekravāšana, jebkuras sarežģītības un apjoma, tai skaitā, ar dizainera pakalpojumu. Keramikas uzstādīšana un elektromontāžas darbi. Atlaides un materiāla piegāde. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Garantija uz darbu. Līgums. Papildus Noslēdzam līgumu. 2.gada garantija pa līgumu. Paši iepērkam un atgādājam materiālu. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Tāmju sastādīšana ir bezmaksas. Telpu, dzīvokļu, māju, ofisu, veikalu profesionāla sakopšana. Darām kompleksveida telpu sakopšanu pēc remonta - logu un grīdas mazgātne visu ainu. Ierīvēšana ar podiņa vasku un grīdas. Ražojam jumtaugšu sakopšanu, pagrabu un tamlīdzīgi. Izvedīsim drazas uz izgāztuvi. Tāpat ir iespējama pastāvīga telpu sakopšana. Garantija uz darbu.

SIA

Рига

Iekšēja apdare Ārēja apdare Apdares darbi

Celtniecības un apdaru darbu visas ainas, jumta segums, fundaments, iekšēja un ārēja apdare, santehnika, elektriķa. Par mums Mēs strādājam celtniecības nozarē vairāk kā 15 gadus.

Dzivokļu remonti

Rīgā

Logi Līmējam Krāsojam

Jūs vēlaties atsvaidzināt atmosfēru mājās vai birojā? Jums ir apnicis telpu iekārtojums vai vienkārši vēlaties pārmaiņas? Mēs to izdarīsim! Mēs izremontēsim telpas un izveidosim patīkamu, ērtu, modernu un mājīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei vai darbiniekiem. Mēs pēc pasūtījuma izgatavojam arī koka durvis, rehau profila plastmasas logus un mēbeles visām telpām un vajadzībām. Varam palīdzēt arī ja nepieciešams dizainera padoms vai svaigas idejas. Mēs strādājam ātri un kvalitatīvi! Par mums Konsultācijas par materiālu izvēli, tāmes sagatavošana, līguma noslēgšana. Piedāvājam durvju un logu izgatavošanu. Grīdu segumu, sienu, starpsienu, cauruļu, radiatoru, durvju, santehnikas, logu u.c. demontāža un montāža. Flīžu, linoleja, lamināta un parketa ieklāšana. Sienu apmešana, špaktelēšana, gruntēšana, slīpēšana un krāsošana. Tapešu līmēšana. Griestu špaktelēšana, slīpēšana un krāsošana. Santehnikas ierīkošana vai nomaiņa. Daļēja vai pilnīga elektroinstalācijas maiņa, kontaktligzdu un slēdžu ierīkošana, silto grīdu ierīkošana, gaismekļu montāža, vājstrāvas tīklu (internets, tālrunis, kabeļu antenas) sadalījums.

SIA "Mediatech"

Rīga

Apkure Ventilācija Santehnikas darbi

Sia Media Tech Apkure Santehnika Ventilacija Eelektromontaza Gaisa kondinsešana Visparejie buvniecibas darbi no pamatiem lidz atslegai gramatvedibas pakalpojumi maziem un videjiem uznemumiem Servisa darbi un montazas darbi ka ari projektesanas darbi elestigas cenas un pieeja katram klientam individuali. visa veida buvniecibas tamju sagatavosana un izmaksu aprekinasana ka ari konsultacijas un buvuzraudziba tel: (+371)20-00-62-40. Mareks tel: (+371)26-49-35-70. Jānis

Sputnik

Рига

Kanalizācija Elektrība

Izpildīsim apdares darbus, jebkuras sarežģītības un apjoma. No kosmētiska līdz ekskluzīvai apdarei. Santehnikas darbi, elektromontāžas darbi, apkure, regips, krāsotāju darbi. Podiņa piekravāšana, laminata, linoliuma. Atlaides un materiāla piegāde. Būvgružu eksportēšana. Garantija uz darbu. Līgums. Papildus Atlaides uz būvmateriāliem līdz 30%. Materiāla piegāde. Būvgružu eksportēšana. Garantija uz darbu. Līgums.

Частная Бригада

Rezekne

Santehnika

Santehnikas, Elektrika, Flizes, Krāsnis un Kamīni, un citi celtniecības un remontu darbi

sia Biedri Namdari

Рига

Bruģēšana Remontdarbi Fasāde

Veicam visa veida iekštelpu remontdarbus (elektroinstalācija, santehnika, griestu,griidu konstrukcijas, sienu izlīdzināšana, apšūšana ar reģipsi, logu, durvju instalācija, apdare, špaktelēšanas, slīpēšanas darbi, tapešu līmēšana, krāsošana, flīzēšana)

Meistars Dainis Mārtinsons

Cēsis

Apkure Kanalizācija Santehnikas darbi

Sertificēts siltumtehniķis, santehniķis uzstādīs, salabos un uztaisīs apkopi jūsu santehnikai. Apkure, kanalizācija, ūdens vads, siltās grīdas utt.

SIA AKS MONTĀŽAS SERVISS

Rīga

Apkures katli Pirts krāsns Metālizstrādājumi

Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze tērauda apkures katlu un pirts krāsniņu ražošanā. Katlu jauda līdz no 4kW līdz 100 kW, kuri darbināmi ar cieto kurināmo. Katli tiek izmantoti rūpniecības un dzīvojamo ēku apkurei un ūdensapgādei. Mēs ražojam: Apkures katlus, Pirts krāsniņas, Kamīnus, Ūdens boilerus, Ūdens tvertnes, Metālizstrādājumus. Mūsu pakalpojumi:Apkures sistēmas uzsādīšana, Apkures sistēmas remonts, Apkures sistēmas apkope, Radiatora uzstādīšana, Apsildāmās grīdas uzātādīšana,pivienošana, Santehnikas uzstādīšana, Konsultācijas, Tāmešana, Izstādājumu piegāde. Mūsu metālapstrādes uzņēmums izgatavo pēc individuālā pasūtījuma standarta un nestandarta metālkonstrukcijas un metālizstrādājumus no tērauda un citiem metāliem.

iekšdarbu meistaru brigade

Rīgā

Lamināts Elektrība Krāsojam

Veicam visa veida iekštelpu remontdarbus (elektroinstalācija, santehnika, griestu, griidu konstrukcijas, sienu izlīdzināšana, apšūšana ar reģipsi, logu, durvju instalācija, apdare, špaktelēšanas, slīpēšanas darbi, tapešu līmēšana, krāsošana, flīzēšana) zvaniet, sarunasim.

SIA"TINNKOM"

Рига

Atjaunojam Krāsojam Fasāde

Visa veida iekšējie remonta darbi:krāsošanas,regipša,santehnikas,elektrības darbi.Kā arī ārdarbi-fasādes.Piedāvājam dizainera pakalpojumus.

Sia"C.A.P."

Jelgava

Telpu remonts. Mebeles.

Kosmetiskie remonti ieskšejam telpam. Mebeļu ražošana. Santehnikas darbi. Offisa remonti. Fasades krasošanas darbi.

сантехника

Рига

Santehnikas darbi

Все виды сантехработ. Плитка. Замена моек, ванн, унитазов, смесителей, канализации, водопровода, a также радиаторов, Установка душевых кабин, подключение стиральных и посудомоечных машин, бойлеров.и т.д. Работаю по всей Риге, с любым материалом. Качество,гарантии. Приемлемые расценки.