buv.lv

Еkskavators

STEEL DIVISION

Рига

Tehnika Pašizgāzējs Zemes darbi

Speciālstehnika, pašizgāzēji, ekskovatori, iekrāvēji. Zemju darbi, smilts piegāde, šķembas.

sia ACF BUVE

Рига

Еkskavators Zemes darbi

Noma ekskavatora - iekrāvēja ar operatoru. Zemes darbu visas ainas.

SIA G.TEIVANA KONTAKTS

Limbaži

Elektrība

Licenzēta firma veic elektrotehnisko projektu izstrādi; elektromontāžas darbus ; elektrotehniskos mērījumus; rakšanas darbus ar mini ekskavatoru.

Борисовский завод грунторезной техники

Борисов

Elektrība

— Производим универсальный цепной экскаватор ЭЦ-1800 на базе трактора «Беларус» (протокол агрегатирования с Минским тракторным заводом) -Изготавливаем и продаем цепи копающие к цепным экскаваторам ЭЦ-1800, ЭЦУ, ЭТЦ, БГМ. -Производим поставку запчастей к дорожно-коммунальной технике. -Производим поставку дополнительного сменного оборудования на «Беларус».

Uznemums

Zogs seta nozogojums

Uznjemums ar 3 gadu profesionalu pieredzi, kas specializeejas un darbojas zogu un nozogojumu sfeeraa, piedaavaa savus pakalpojumus visa Latvijas teritorija. PAKALPOJUMI: 1) Uzstadam lauksaimniecibas zogus (TORNADO, URSUS sieti, dzelonjstieples) 2) Uzstadam panelju zogus ar metala stabiem un stiprinajumiem 3) Demontejam, labojam, jau esosos 4) Rokam transejas, gravjus (ekskavatora pakalpojumi) Ja ir nepieciesams kvalitatiivs darbs par sapratigam tirgus cenaam, zvaniet, rakstiet un vienosimies par Jums veelamo rezultaatu. Stradajam Visa Latvijas TERITORIJA.

SIA "ITCMobil"

Krāvu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Melnzeme piegāde

Transporta kompānija «ITC Mobil» darbojas pārvadājumu tirgū kopš 1993.gada. Mūsu kompānijas dibināšanu ietekmēja strauji augošs pieprasījums pēc transporta pakalpojumiem, kas ir saistīti ar preču piegādi ar autotransportu Latvijas tirgū. Gadu gaitā uzņēmums ir guvis uzticama partnera statusu, kā arī ir guvusi ievērojamu pieredzi par pārvadājumu un transporta pakalpojumiem un izveidoja komandu, kas spēj ātri un profesionāli atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram mūsu klientam, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus — galvenokārt ātru pasūtījumu apstrādi , drošību un īsus darba izpildes termiņus. Pakalpojumu saraksts: Beramkravu pārvadājumi (smiltis, melna augsne, grants, oļi, drupināti akmeņi uc) Ēku demontāža Sniega tīrīšana, izvešana Lieljaudas piekabes pakalpojumi Ekskavatora pakalpojumi (grāvju, dīķu rakšana un citiem darbiem) Piebraucamo ceļu veidošana Universāla autokrāvēja pakalpojumi Celtņa pakalpojumi Transporta betons www itcmobil lv

Блюминг

Рига

Krāvu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Melnzeme piegāde

Производим и поставляем экскаваторы-погрузчики на тракторах беларус. Цепные экскаваторы с цепью от 140мм. Коммунальные машины (щётка+отвал ) Вышки, Ямокопатели с глубиной копания до 2м. Бетоносмесители навесные , Водоотливные установки для откачки воды, Щёточное оборудование , фрезы для ямочного ремонта дорог, мини техника. Платформы для ремонта мостов.Любое навесное оборудование к тракторам Беларус. Контактный тел.8-10375296769384

SIA "Grin Way"

Riga

Ainavu dizains un apzaļumošana Beramkravu piegāde Speciālās tehnikas noma

Ainavu dizains, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana. Beramkravu piegāde: piegadājam smilti, dažādu frakciju granti, melnzemi, oļus, frēzētu asfaltu, sķembas un citas. Beramo kravu pārvadājumi ar pašizgāzējiem DAF(18 m3), МАN (12 м3). Pašizgāzēju noma. Ekskavatora NEW HOLLAND 115 B pakalpojumi.

Ekskavatora pakalpojumi

Ainavu dizains un apzaļumošana Beramkravu piegāde Speciālās tehnikas noma

Ekskavatora pakalpojumi, kravas mašīnas pakalpojumi. Rēzeknes rajonā un visā Latvijā. Visa veida zemes darbi, planēšana un zemes izlīdzināšana. Dīķu rakšana, veco dīķu tīrīšana. Dīķu projektu izstrāde un realizācija. Meliarācijas grāvju rakšana, tīrīšana un atjaunošana. Kanalizācijas, ūdensapgādes un notekūdeņu tīklu tīrīšanas darbi.Veco ēku demontāža.Ceļu būve. Pieredzējis operators. Ekskluzīs un Kvalitāte. Individuālā pieeja katram klientam.t:29353317,26563856.

SIA "DEITILDE"

Aglona

Celtniecības un remontdarbi augstumā Celtniecības instrumenti Apzaļumošana

Piedāvājam celtniecības tehnikas nomas pakalpojumus. Mūsu piedāvājumā ir -autopacēlājs,autokrāns, mini ekskavators, mini iekrāvējs, evakuators, celmu frēze, ģenerators. Veicam teritoriju apzaļumošanu, labiekārtošanu. Mūsu piedāvājumā ir arī atpūtas vieta " Atpūties laukos", kas piedāvā nakšņošanas vietu, iespēju atpūsties ģimenes lokā vai ar draugiem. Mūsu mājas lapa www.deitilde.mozello.lv

SIA "Zemes Racejs"

Riga

Celtniecības un remontdarbi augstumā Celtniecības instrumenti Apzaļumošana

Ekskavatora pakalpojumi. Visi iespejamie zemes darbi pieredzejis ekskavatorists, raksanas un planesanas darbi.

SIA "KREATEX"

Riga

Ekskavators zogi 3D Izgaismotas brudis

Mēs ražojam būvdarbus par ekskavators O & K 4.5t-3.60 m dziļumā. Augsnes un sagatavošanās darbi, tranšejas, bedres, skrūvju pāļi, komunikācijas darbu, ar ko un uzstādīšana montāžu un demontāžu inženierzinātņu, arhitektūras struktūras, ainavu arhitektūra Arī betona izstrādājumu: Dekoratīvie Žogi žogs bloki Flo-Decor soliņi, puķu redeļu grīdām par saimniecībām Skulptūra dekoratīvie robežas Sākotnējie elementi ainavu dizains: Izgaismotas ietvju bruģakmeņi - ekonomiska, droša ierīce zema apgaismojuma ietves, celiņi, teritorijas lauku mājas, izklaides centri, virsmas tuvumā baseini, piebraucamie ceļi.

SIA "Inženiertehniskās būves"

Jelgava

Ekskavator

Pārdod pamatu blokus, sienu paneļi, grīdas plātnes.Ekskavatora pakalpojumi, ar šķērēm.var iznomāt vai kopprojekts.

SIA"VITIGO"

Liepāja

Rezerves daļas Spectehnika Ekskavatori

Piedāvājam konkurētspējīgas cenas spectehnikas detaļām, dzinējiem, sānu pārvadiem, pagrieziena reduktoriem, hidrauliskiem sūkņiem un citam detaļām no vadošam firmām, tādām kā: JCB, VOLVO, ABG, Komatsu, NEW HOLLAND, CASE, ZF,EATON, Tesab, Strickland, Dulevo un citi.

sia Buvland

Riga

Rezerves daļas Spectehnika Ekskavatori

Buvesana. remonts. saliekamo maju pardosana. kokmaterialu exports. lixings. investicijas. biznessplanu izstrade. ainavu dizains. apdares materialu