buv.lv

Ēkas būvniecība

SIA "Energoaudits"

Rīga

Energoaudits Termogrāfija Siltināšana

Cerot uz turpmāku sadarbību SIA „Energoaudits” piedāvā veikt ēku energoefektivitātes novērtējumu un izsniegt ēkas energoefektivitātes sertifikātu, ēkas energoefektivitātes pagaidu sertifikātu projektējamām jaunbūvēm un rekonstruējamām ēkām. (Sertifikāts Nr. EA2-0005) Tālr. 29507031

SIA "First origin"

Rīga

Tāmes Būvniecība Renovācija

Visa veida celtniecības un apdares darbi, tai skaitā renovācija un rekonstrukcīja dzīvojāmas mājas un neapdzīvotas ēkas. Tāmju sastādīšana.

SIA"ACORNS Būvniecība"

Rīgā

Tāmes Būvniecība Renovācija

ACORNS BŪVNIECĪBA, ceļmājas, no pamatiem līdz nodošanai, kā arī veic visa veida celtniecību, remontdarbus, dzīvokļa kapitālos un kosmētiskos remontus. Saprātīgs izcenojums, augsta kvalitāte. Slēdzam ilgtermiņa līgumus. Ir savs pasažieru un kravas transports. Strādājam visā Latvijā.

SIA “Perfekt Būve”

Ogre

Buvnieciba Telpu remonts Telpu iekšeja apdare

Būvniecība un rekonstrukcija, iekšējie apdares darbi, inženierkomunikāciju darbi, interjera un dizaina izstrāde un realizēšana. Visa veida būvniecības darbi, būvniecības konsultācijas, būvdarbu vadīšana.

DE-GRUPA

Рига

Buvnieciba Telpu remonts Telpu iekšeja apdare

Buvnieciba, remontdarbi, rekonstrukcija.

sia "Nikorix"

Riga

Būvniecība Betona izstrādājumi Santehnikas darbi

Celtniebas,dzivoklu remonts, santehnikas buvnieciba,siltais gridas un citas visas darbi Betoneshes darbi, elektrikas darbi, bruģēšana darbi

Арсений

Рига

Atjaunojam Podiņš Jumts

Celtniecības un apdaru darbu jebkuras ainas. Privātmāju būvniecība. Kvalitatīvi un ātri. Par mums Darba pieredze būvniecībā vairāk kā 20 gadus. Papildus Nosacījumi pārteicas individuāli.

Eldorado Group SIA

Riga

Ēkas būvniecība Arkas veida ēkas Metalkonstrukcijas

Uzņēmums ELDORADO GROUP veiksmīgi darbojas attīstot uzņēmējdarbības virzienu plašu pakalpojumu rūpniecisko iekārtu piegādi, velmēta metāla izstrādājumu kā arī gatavu risinājumus arkas veida metāla ēku konstrukciju apgādē un ēkas uz vieglu tērauda konstrukciju bāzes. Sadarbojoties ar vadošajiem pasaules ražotājiem, mēs nodrošinām mūsu partnerus ar plašu augstas kvalitātes produktu diapazonu, pieredzējušu tehnisko atbalstu un konkurētspējīgām cenām tirgū. Visas piegādes tiek veiktas tieši no Eiropas un citiem ražotājiem

SIA FAN Buve

Jelgava

Buvnieciba Jumta seguma darbi Fundaments

Uzmanīga un cienīga attieksme pret mūsu klientu velmēm, ka arī mūsu zināšanas un pieredze, ļāva palielināt darba apjomus ik gadu. Celtniecībā esam kopš 1997 gada. Mums ir pieredze dzīvojāmo, komerciālu un rūpniecības ēku būvniecībā.

SIA "DEiFOY" / SK Aliance

Rīga

Demontējam Nojaukšana Buvnieciba

Demontāžas darbi dzīvokļos, ēkās. Ēku nojaukšana, būvgružu izvešana, teritorijas tīrīšana. Kosmetiskais un euroremonts

SIA "GrifiKo"

Rīgā

Konsultācijas Fundaments

Civila celtniecība ( privātu māju būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka arī mazstāvu daudzdzīvokļu māju būvniecība. Dzīvojamo un sabiedrisko ēku remonts.) Rūpnieciska celtniecība (rūpniecisku ēku, cehu un korpusu būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka arī angāru būvniecība). Projektētāju, dizaineru, arhitekta un būvuzrauga pakalpojumi. Konsultācijas un palīdzība būvniecības kredīta saņemšana. Par mums SIA "GrifiKo" tika nodibināta ka firma kura nodarbojas ar vispārceltniecisku darbu izpildi un celtniecības tehnikas nomu. Mūsu firma strādā gan jauni, gan pieredzējuši speciālisti, kā arī sertificēti inženieri un kvalificēti strādnieki.

SIA GRAND LB

Рига

Balsinājam Lamināts Līmējam

SIA GRAND LB Komerciāls piedāvājums: Būvniecība un rekonstrukcija: • Privātmājas • Daudzdzīvokļu mājas • Viesnīcas • Sabiedriskas ēkas • Ofisi • Fasāžu darbi, iekšēja apdare • Tāmes Izcenojumi uz celtniecības darbu galvenām ainām: Betona darbi: 70-100 Ls + PVN(m3) Krāvums: 50-70 Ls + PVN(m3) Flīze-podiņš: 15 Ls + PVN(m2) Regips: 8-10 Ls + PVN(m2) Durvju uzstādīšana: 25-35 Ls + PVN(sht) Krāsotāju darbi: 8-10 Ls +PVN(m2) Sienu apmetums (MR-75): 6-10 Ls + PVN(m2) Cenas var izmainīties atkarībā no objekta.

konstantin calko

Рига

Būvniecība

Izpildām celtniecības darbu visu kompleksu, pieredze 13 gadus.

IK"Sabīne-14"

Рига

Konsultācijas

Gāzes vadu projektēšana, būvniecība nodošana eksplutācijā.

MasterPRO (частный мастер)

Jurmala

Kamīni Krāsni Pirtis Būvniecība

Remonts, restaurācija, būvniecība dažāda veida kamīnu (koksnes, gāzes, ekoloģiski kurināmais), kam seko apstrāde (dekorēšanai "pabeigto"). Dizains un interjers kamīns istabu dzīvokļi, mājas, villas. Būvniecība visi pirtis (turku tvaika pirts,, krievu, somu sauna) "pabeigto" veidiem. Complex būvniecības, atjaunošanas un remonts dzīvojamo īpašumu - māju, villas, kotedžas.