buv.lv

SIA ANGA

Firma “ANGA” izveidota 1994.gadā ar mērķi piedāvāt Latvijā kāpnes, kādas toreiz varēja redzēt, tikai no ārzemēm atvestajos izstāžu katalogos. Motivācija bija - uzdrošināties sākt Latvijā piedāvāt pasaules līmeņa dizaina un kvalitātes kāpnes. Tas ir izdevies - 16 gadu...
Firma “ANGA” izveidota 1994.gadā ar mērķi piedāvāt Latvijā kāpnes, kādas toreiz varēja redzēt, tikai no ārzemēm atvestajos izstāžu katalogos. Motivācija bija - uzdrošināties sākt Latvijā piedāvāt pasaules līmeņa dizaina un kvalitātes kāpnes.
Tas ir izdevies - 16 gadu darbības laikā radītas vairāku tipu liekto kāpņu konstrukcijas ar konstantu vai mainīgu loka rādiusu, kas dod iespēju iebūvēt kāpnes jebkurā piedāvātajā situācijā.
Mēs veicam pilnīgi visus ar kāpnēm saistītos darbus - kāpņu projektēšanu, detalizāciju, izgatavošanu, montāžu un apdari.
Apdarē izmantojam auto krāsu, kas ir iespējami labākais metāla virsmu apdares materiāls.
Lielu daļu no ~ 420 realizētajām kāpnēm ir iespēja apskatīt mūsu mājas lapā www.anga.lv
SIA ANGA valdes loceklis Jānis Gailītis mob. 29 351 351.

Bilžu galerija: Kāpnes Margas

Kāpnes, Margas SIA ANGA
Kāpnes, Margas SIA ANGA
Kāpnes, Margas SIA ANGA
Kāpnes, Margas SIA ANGA
Kāpnes, Margas SIA ANGA

Новости и статьи

Būtiskais interjera elements – kāpnes!

Kāpnes ir mājas iekštelpu vizītkarte. Tām ir jākalpo gan par dizaina elementu, gan jābūt praktiskām un ilgi lietojamām. Tajā pašā laikā tas ir viens no sarežģītākajiem galdniecības izstrādājumiem, jo prasa vispusīgas zināšanas. Kā to visu paveikt? Vai uz to ir vērts taupīt līdzekļus? PB lūdz padomu firmu speciālistiem.

Kāpnes no koka, akmens, stikla, plastikāta.

Kāpnes var izgatavot no visdažādākajiem materiāliem — koka, akmens, metāla, stikla, betona, marmora un granīta. Bieži vien tiek veidotas kāpnes, saskaņojot vairākus materiālus.