buv.lv

Baltijas Biroju serviss

Kompānija „Baltijas Biroju Serviss” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biroja tehnikas un izejmateriālu tirdzniecībā Latvijā. Mūsu galvenās iezīmes: kvalitāte, precizitāte un ātra piegāde. Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam birojā, nodrošinot...

Sliežu 6c, Rīga, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40103165665

Skatīties Web lapu
Kompānija „Baltijas Biroju Serviss” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biroja tehnikas un izejmateriālu tirdzniecībā Latvijā. Mūsu galvenās iezīmes: kvalitāte, precizitāte un ātra piegāde. Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam birojā, nodrošinot „Labākās pārmaiņas Jūsu birojā!”, kas ir kompānijas moto.

Pie mums plašā klāstā iespējams izvēlēties datortehniku, biroja tehniku (kopēšanas iekārtas, faksus, printerus), biroja papīru, kancelejas un saimniecības preces.

Jūsu ērtībai piedāvājam arī biroja iekārtu uzstādīšanu, regulāru apkopi un remontu, kā arī kārtridžu uzpildi.

Baltijas Biroju Servisa draudzīgais kolektīvs saviem klientiem sniedz precīzas konsultācijas un bezmaksas piegādi.


Mūsu galvenā prioritāte ir kvalitāte un operatīva pasūtījumu izpilde izmantojot augstvērtīgas detaļas, kurai sniedzam 100% garantiju.

Noteikti pievērsiet uzmanību mūsu alternatīvajām kasetēm ?’GOprint”Jūsu iespēja ietaupīt līdz pat 50% no kārtridžu uzturēšanas izmaksām neriskējot ar kvalitāti!
Baltijas Biroju serviss, Sliežu 6c, Rīga, Latvija, kārtridžu uzpilde, kancelejas preces, biroja tehnika, When:-Where:Baltijas Biroju serviss Sliežu 6c, Rīga, LV

Baltijas Biroju serviss
Sliežu 6c, Rīga, Latvija