buv.lv

profesionāla interjera noformētāja Inga Romberga

Profesionāla interjera noformētāja piedāvā sienu apgleznošanu un citas dekoratīvās apdares tehnikas Jūsu mājoklī. Strādāju ar dažādiem apmetuma veidiem un krāsu tehnikām. Ierastā sienu apdare izmaksā tikai nedaudz lētāk, tad kādēļ gan līmēt ierastās tapetes? Par mums...
Profesionāla interjera noformētāja piedāvā sienu apgleznošanu un citas dekoratīvās apdares tehnikas Jūsu mājoklī. Strādāju ar dažādiem apmetuma veidiem un krāsu tehnikām.
Ierastā sienu apdare izmaksā tikai nedaudz lētāk, tad kādēļ gan līmēt ierastās tapetes?

Par mums

Apdares materiāli un krāsas vienmēr ir bijusi mana aizraušanās, tādēļ nav brīnums, ka uzsāku studijas interjera dizaina jomā. 5 gadus esmu strādājusi interjera dizaina sfērā, paralēli veicot interjera apgleznošanu savās un draugu mājās.

Mūsu darbi

Šobrīd nodarbojos ar interjera projektēšanu (rasējumi, pilns interjera projekta sastāvs), telpu noformēšanu (aksesuāru, tekstiliju saskaņota izvēle) un dekoratīvu sienu apdari.

Papildus

Šī apdare sevī iekļauj gan sienas gleznojumu, gan reljefa izstrādi, interesantu materiālu savienojumu, lai katru reizi iegūtu oriģinālu telpas risinājumu. Cenas sākot no 6, - Ls/m2. Atkarīgs no sienas sagatavotības pakāpes (vai ir jāapmet un jāizlīdzina, jākrāso) un apdares vai zīmējuma sarežģītības pakāpes.
profesionāla interjera noformētāja Inga Romberga, Jugla, Rīgā, Latvija, Sienu apdare, Projektējam, Dekoratīvās apdares, Interjera dizains, When:-Where:profesionāla interjera noformētāja Inga Romberga Jugla, Rīgā, LV

profesionāla interjera noformētāja Inga Romberga
Jugla, Rīgā, Latvija