buv.lv

QPD Latvija

Visu veidu plkano jumtu uzstādīšana un montāža. PIR plakano jumtu siltumizolācijas sistēmas. Eiroklases "B" siltumizolācijas sistēmas uguns sertifikāti. Siltumcaurlaidība 0,023 W/km Par mums SIA "QPD Latvija" dibināts Latvijā 2007 gada 17 Oktobrī. Galvenie darbības veidi PIR...

Aizupes iela 15, Rīgā, Latvija

Skatīties Web lapu
Visu veidu plkano jumtu uzstādīšana un montāža. PIR plakano jumtu siltumizolācijas sistēmas. Eiroklases "B" siltumizolācijas sistēmas uguns sertifikāti. Siltumcaurlaidība 0,023 W/km

Par mums

SIA "QPD Latvija" dibināts Latvijā 2007 gada 17 Oktobrī. Galvenie darbības veidi PIR Siltumizolāciju materiāli un samaucamās santenikas veidgabalu sistēmas.

Mūsu darbi

Silto Grīdu sistēmas ar PIR siltumatstarojošo materiālu izmantošanu Sampē, Plakanciemā, Asaros, Rīgā un daudz citur visā latvijas teritorijā.

Papildus

Visiem materialiem ir 80% priekšapmaksa pie pasūtīšanas un 20% pie piegādes. Piegādes un montāžās projektos 100% materiālu apmaksa un darba apmaksa pēc darbu nodošhanas. Siltumizolāciju sustēmas garantija 25 gadi. Strādajam un piegādājam materiālus visā Latvijas teritorijā.
QPD Latvija, Aizupes iela 15, Rīgā, Latvija, , When:-Where:QPD Latvija Aizupes iela 15, Rīgā, LV

QPD Latvija
Aizupes iela 15, Rīgā, Latvija