buv.lv

SIA REMSON

Ražošanas tirdzniecības uzņēmums piedāvā plastikāta un koka konstrukcijas gan uzņēmumiem, gan privātiem klientiem visā Latvijā. Piedāvājam Jums logus un durvis no kvalitatīviem PVC profiliem “ALUPLAST”, “REHAU”, “KBE”, “BRUGMANN”, “VEKA”, “GEALAN”. Mēs...

Katlakalna iela 11, Rīga, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40103886057

Ražošanas tirdzniecības uzņēmums piedāvā plastikāta un koka konstrukcijas gan uzņēmumiem, gan privātiem klientiem visā Latvijā.
Piedāvājam Jums logus un durvis no kvalitatīviem PVC profiliem “ALUPLAST”, “REHAU”, “KBE”, “BRUGMANN”, “VEKA”, “GEALAN”. Mēs izmantojam furnitūru no vadošiem pasaules ražotājiem “MACO”, “SIEGENIA” ,“ROTO” un “Winkhaus”, kas atbilst pēdējām logu nozares attīstības tendencēm. Lielisko cenu un augstas kvalitātes apvienojums veido neapstrīdamu klientu gandarījumu. Uz visiem piedāvātiem izstrādājumiem tiek izsniegtas ražotāja garantija.
SIA REMSON piedāvātiem izstrādājumiem ir visi nepieciešamie kvalitātes sertifikāti kas atbilst visām ES normām. Mūsu sertificētās montāžas brigādes ir ar lielu pieredzi un ir gatavas strādāt dažādas sarežģītības objektos.
Mēs būsim priecīgi sniegt Jums plašu aksesuāru klāstu un dažādus papildu pakalpojumus:
Logu ventilācijas vārstus, pret-uzlaušanas slēdzenes, moskītu sietus, žalūzijas, palodzes un daudz ko citu.
Sertificēta montāža, apdare, mērīšana, remonts un regulēšana, piegāde uz jebkuru objektu visā Latvijā, kā arī speciālistu konsultācijas.