buv.lv

SIA REAL BŪVE

Veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. Dzīvokļu, biroju, privātmāju kapitālo vai kosmētisko remontu. Izpildīsim visus uzdevumus, kuri saistīti ar remonta un apdares darbiem: - telpu pārplānošana; - krāsošanas un apdares darbi; - elektromontāžas darbi; - santehnikas darbi;...

Tērbatas iela 82A, dz.35, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40103335446

Veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. Dzīvokļu, biroju, privātmāju kapitālo vai kosmētisko remontu. Izpildīsim visus uzdevumus, kuri saistīti ar remonta un apdares darbiem:

- telpu pārplānošana;
- krāsošanas un apdares darbi;
- elektromontāžas darbi;
- santehnikas darbi;
- materiālu iegāde un piegādes nodrošināšana.

Piedāvājam pasūtīt Jūsu dzīvokļa vai mājas kosmētisko, kapitālo vai eiroremontu.

Saņemot pieteikumu par remontu, mūsu speciālists dodas uz Jūsu īpašumu, lai novērtētu turpmākos darbus. Uz vietas tiks veikti nepieciešamie mērījumi un tiks izrunāti visi jautājumi, kuri saistīti ar plānoto remontu: dizaina iespējas, apdares darbi, materiāli un tehnoloģijas, ka arī par remonta grafiku.

Sastādam remonta kopējo tāmi (pilnu projekta budžetu), ņemot vērā visus izdevumus gan darbiem, gan arī materiāliem. Jūs skaidri zināsiet, kādus izdevums būs jāiztērē dzīvokļa remontam un variet mierīgi plānot savu budžetu.

Sadarbojoties ar mums, Jūs saņemsiet tikai kvalitatīvus pakalpojumus par samērīgām cenām un veikto darbu 3 gadu garantiju. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai remonts būtu maksimāli komfotabls.

Piezvaniet un mēs būsim priecīgi pārvērst Jūsu remonta idejas realitātē!

Apspriedies ar draugiem