buv.lv

SIA MASTER CITY

Kompānija «MasterCity» piedāvā juridiskām un fiziskām personām nelielus remonta pakalpojumus dzīvokļiem, mājām un birojiem, ka arī pakalpojumus, kuri saistīti ar elektrību, santehniku un galdniecību Rīgā un Rīgas rajonā. Meistari ir vienmēr kārtīgi, pieklājīgi un ierodas...

Bruniņieku iela 12-19, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV50103835601

Mājaslapa
Kompānija «MasterCity» piedāvā juridiskām un fiziskām personām nelielus remonta pakalpojumus dzīvokļiem, mājām un birojiem, ka arī pakalpojumus, kuri saistīti ar elektrību, santehniku un galdniecību Rīgā un Rīgas rajonā. Meistari ir vienmēr kārtīgi, pieklājīgi un ierodas noteiktajā laikā.


Mūsu meistari veiks jebkuru darbu un atrisinās gandrīz jebkuru sadzīves problēmu: piekarinās plauktu, karnīzi, spoguli, saremontēs mēbeles, pielīmēs tapetes, nokrāsos sienas un griestus. Viņi tiks galā ar elektrības problēmām: pagarinās kabeli, uzstādīs vai nomainīs rozetes un slēdžus, piekarinās lustru, uzstādīs zvanu. Novērsīs problēmas, kuras saistītas ar santehniku: saremontēs vai nomainīs krānu, iztīrīs kanalizāciju, pieslēgs veļas un trauku mazgājamās mašīnas un daudz citu darbu. Uzstādīs un saremontēs durvis. Nomainīs laminātu, paklāju, uzstādīs kājlīstes. Īsāk sakot, izdarīs visas lietas, kurām Jums nav ne spēka ne vēlēšanās !!!


Gadījumā, ja pietrūks kādu detaļu - mūsu meistars aizbrauks uz veikalu pakaļ nepieciešamajiem materiāliem.


Visi mūsu darbinieki ir rūpīgi atlasīti un ir profesionāļi savā jomā. Tieši tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ne tikai par to, ka darbs būs izdarīts kvalitatīvi un nevainojami, bet arī par to, ka pie Jums atbrauks punktuāls, izglītots un pieklājīgs cilvēks.


Mēs garantējam mūsu darba kvalitāti!


tel. 20388853
Mēs strādājam no 9.00 līdz 20.00. Brīvdiena – svētdiena

Apspriedies ar draugiem

SIA MASTER CITY, Bruniņieku iela 12-19, Rīga, Latvia, Mājas meistars, Elektriķa pakalpojumi, Santehniķa pakalpojumi, When:-Where:SIA MASTER CITY Bruniņieku iela 12-19, Rīga, LV

SIA MASTER CITY
Bruniņieku iela 12-19, Rīga, Latvia