buv.lv

SIA "Baltic Pipe"

Dubultsienu izolēts nerūsējošā tērauda dūmvads. Tas ir piemērots visām apkures iekārtām, kas darbojas ar šķidro, cieto un gāzes kurināmo (krāsnis, kamīni, plītis), kur izplūdes gāzu temperatūra nepārsniedz 400°C. Dūmvads ir trīs slāņu metāla dūmvada sistēma, kas sastāv...

Avotu iela 2, Jelgava, LV-3002, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 43603067700 PVN Nr. LV43603067700

BalticPipe
Dubultsienu izolēts nerūsējošā tērauda dūmvads.
Tas ir piemērots visām apkures iekārtām, kas darbojas ar šķidro, cieto un gāzes kurināmo (krāsnis, kamīni, plītis), kur izplūdes gāzu temperatūra nepārsniedz 400°C.

Dūmvads ir trīs slāņu metāla dūmvada sistēma, kas sastāv no iekšējā dūmvada, kas izgatavots no augstas kvalitātes 0.6mm nerūsējošā tērauda, no 30mm izolācijas kārtas ugunsdrošas cietās minerālvates un ārējā apvalka no 0.6mm nerūsējošā tērauda.

Dubultsienu izolēto dūmvadu ir iespējams viegli uzstādīt telpā, kur iepriekš nav bijis skurstenis. Nav nepieciešams izbūvēt pamata pēdu vai kādus citus dārgus un darbietilpīgus mūra elementus. Dubultsienu izolēto dūmvadu ērti uzstādīt gan telpas iekšpusē, gan arī mājas āpusē ar sienas un starpstāvu kronšteiniem.

Sistēma atbilst visām Eiropas Savienības normām un tai ir spēkā esoša atbilstības deklarācija un CE marķējums.

Atrodas Jelgavā/Rīgā, iespējama piegāde arī uz citām pilsētām. Strādājam arī brīvdienās.
SIA "Baltic Pipe", Avotu iela 2, Jelgava, LV-3002, Latvia, Dūmvadi, Metāla dūmvadi, Skursteņi čaulas, When:-Where:SIA "Baltic Pipe" Avotu iela 2, Jelgava, LV

SIA "Baltic Pipe"
Avotu iela 2, Jelgava, LV-3002, Latvia