buv.lv

SIA VRKOKS

Durvis pēc pasūtījuma priekš metāla kārbām ar pārfalci dzīvokļiem 602, 119, 103, 104, 467 sērijas, LT projekts, Hrušč. (bez metālkārbas demontāžas). Cena no 55 eur (izgatavojam L-1 durvis ar slēdzeni). Durvis: gruntētas krāsošanai, krāsotas batas vai jebkurā krāsā no RAL...

Juglas 18A, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40103589347

VRKOKS

Izgatavojam un pārdodam koka ārējās/iekšējās durvis, kāpnes un logus vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Izcili naturālie materiāli, pieejamas cenas un garantēta kvalitāte – tas viss tiek ieguldīts mūsu produkcijā.  

Turklāt piedāvājam tādus pakalpojumus kā piegāde, uzstādīšana, furnitūras uzstādīšana, demontāža, mērījumu veikšana, utt.

Mūsu birojā Jūs varēsiet saņemt bezmaksas konsultāciju pie pieredzējušajiem speciālistiem, kuri palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāku pēc dizaina un funkcionalitātes produkciju.

Kādēļ vērts izvēlēties tieši mūs ?

Viss vienkārši –

  • Mēs palīdzēsim Jums ietaupīt laiku – mēs esam daudzfunkcionāli un mūsu birojā Jūs varēsiet iepazīties ar visiem mūsu durvju un kāpņu paraugiem, izvēlēties to krāsu un dizainu.
  • Mēs palīdzēsim Jums ietaupīt naudu – mēs piedāvājam visdažādākos produkcijas modeļus, sākot ar tiešām zemām cenām. Turklāt mums ir elastīga pieeja katram klientam un mēs vienmēr esam gatavi nākt Jums pretī.
  • Mēs esam ļoti profesionāli – mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 16 gadu pieredze tirgū. Tieciet mums, mēs zinām par koka produkciju gandrīz visu. Mūsu meistari palīdzēs Jums saprast visas nianses un mēs atradīsim optimālāko risinājumu pat nestandarta situācijās;
  • Mēs esam atbildīgi – mūsu sadarbība ar Jums nebeidzas pēc produkcijas pirkšanas un uzstādīšanas. Mēs dodam garantiju visai mūsu produkcijai un nepieciešamības gadījumā vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt.

Lūdzu, zvaniet mums uz norādīto tālruņa numuru (24958409) vai rakstiet uz e-pastu (vrkoks@inbox.lv) – mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.

Mūsu mājaslapa: www.vrkoks.lv

Apspriedies ar draugiem

SIA VRKOKS, Juglas 18A, Rīga, Latvia, Iekšdurvis Ārdurvis Masīvkoka, Ārējās durvis, Koka Durvis un Kāpnes, Izgatavojam (vērtne) durvis, Masīvkoka durvis, Ražots Latvijā Durvis Kāpnes, Koka Kāpnes un Durvis, Durvis Finierētas Divvērtņu, Durvis priekš metāla kārbām, Durvis priekš 602 119 467 103, When:-Where:SIA VRKOKS Juglas 18A, Rīga, LV

SIA VRKOKS
Juglas 18A, Rīga, Latvia