buv.lv

Nanoaquastop

Sēnītes un pelējuma likvidēšana uz sienām. Cēloņu diagnosticēšana. Veicam telpu termogrāfijas apsekošanu. Šuvju hermetizācija, logu papildus ventilācija, sienu žāvēšana, papildu ventilācija,horizontāla hidroizolācija ar secoMUR nanožēlēju. Pelējuma likvidēšana ar...
Sēnītes un pelējuma likvidēšana uz sienām. Cēloņu diagnosticēšana. Veicam telpu termogrāfijas apsekošanu. Šuvju hermetizācija, logu papildus ventilācija, sienu žāvēšana, papildu ventilācija,horizontāla hidroizolācija ar secoMUR nanožēlēju. Pelējuma likvidēšana ar prof.līdzekļiem. Garantija. Pieņemamas cenas.
Nanoaquastop, Rīga, Latvia, Pelējuma likvidēšana uz sienām, Termogrāfijas apsekošana, Horizontāla hidroizolācija, When:-Where:Nanoaquastop , Rīga, LV

Nanoaquastop
Rīga, Latvia

Новости и статьи

Mitrums un sēnīte uz sienām?

Visbiežāk sastopamie, kāpjošā pa sienu, kapilārā mitruma simptomi ir apmetuma slāņa un krāsas iznīcināšana, tapešu noslīdēšana no sienas, izsāļojuma traipi, bojāts apmetums, mitruma skartajās zonās, kā arī pelējuma smaka telpās.

Сырость и грибок на стенах

Наиболее распространенные симптомы поднимающейся капиллярной влаги по стене — это разрушение штукатурки и слоя краски, отставание обоев от стены, солевые пятна, отслоение штукатурки на пораженной области, а также появление «затхлого» запаха в помещениях.