buv.lv

Vindecor

Žalūzijas ražošana zgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam. Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums,rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.Paceļamo...

Žalūzijas ražošana zgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.

Rullo kasešu žalūzijas spēj aizvietot apnikušus aizkarus - tos nevajag mazgāt un gludināt, bet vairāk par 600 audumu variantiem ļauj piskaņot aizkarus jebkuram interjeram. Jūsu izvēlei gan klasiskie audumi ar izsmalcinātiem rakstiem, līdz mūsdienigiem, ka arī spilgtiem rakstiem bērnu istabai. Izvelējieties sev piemērotu audumu - vienkrāsainu, vai ar tekstūru, vai ar interesantu takstu.

  • Rullo kasešu žalūzijas tiek uzstādītas tieši uz loga rāmja. Tas ļauj izvedināt tēlpu neatverot žalūzijas. 
  • Lielisks risinājums tēlpām, kur nav vietas, lai piestiprināt aizkarus pie gristiem, vai pie sienas.
  • Tiem, kam rīta saule neļauj izgelēties (vai varbūt jūsu māzulim jāguļ dienas laikā), piedāvājam BlackOut audumus, kas 100% aiztur saules starus, bet tajā laikā ir pieējami arī gaišos toņos.


Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums,rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.Paceļamo aizkaru sistēmas.Aizkari, šūšana.
Aizkaru sliedes, stangas.Bezmaksas izbraucam ar paraugiem, katalogiem pie klienta.Strādājam arī vakaros un brīvdienās.Mērīšana, šūšana, piegāde un uzstādīšana.

Strādājam arī ārpus Rīgas.

Daugavpils , Rezekne, Ventspils - meistara izbraukana - Bezmaksas

Apspriedies ar draugiem

Новости и статьи

Žalūziju ražošana.

Izmantojiet īpašo cenu skolas iestādēm un lieliem pirkumiem. Bezmaksas konsultācija un izbraukums mērīšanai (Rigā) , ar paraugiem, katalogiem, Jums ērtā laikā. Garantija, pēcgarantijas serviss.