buv.lv

e-floor.eu

Piedāvājam elektrisko grīdas apsildes plēvi - termoplēvi, infrasarkano apsildes plēvi, kā arī termoregulatorus. Piegādājam visā Latvijā. Jauda: max. 140W/m2 un 220W/m2 Platums: 80cm un 50cm, griešanas solis: 25cm. Biezums: 0,3mm. Garantija: 10 gadi. Ražotājs: Dienvid Koreja Cenas:...

Zirgu 7, Rīga, Latvia

Piedāvājam elektrisko grīdas apsildes plēvi - termoplēvi, infrasarkano apsildes plēvi, kā arī termoregulatorus. Piegādājam visā Latvijā.
Jauda: max. 140W/m2 un 220W/m2
Platums: 80cm un 50cm, griešanas solis: 25cm.
Biezums: 0,3mm.
Garantija: 10 gadi.
Ražotājs: Dienvid Koreja

Cenas:
14,50 EUR/kv.m;
12 EUR/kv.m (ja pērkat 1 rulli vai 80 kv.m).

Sīkāka info: e-floor.eu

Elektronisko grīdu var salīdzināt ar grīdas izmēra radiatoru. Jaunās oglekļa-vara un polimēra sakausējuma filmas, kas iestrādātas zem grīdas seguma, padara jūsu dzīvokļa (vannas istabas, halles, bērnistabas, terases, balkona u. c. ) grīdu par lielu radiatoru, kura sildīšanai tiek izmantota elektriskā enerģija. Nekas vairāk nav vajadzīgs, kā uzturēt komforta temperatūru (21-30c), bet, ja vēlaties, var arī vairāk. Jūsu grīda vienmēr būs silta un sausa.
Salīdzinot ar citiem elektriskās apkures veidiem tiek panākta vairāk nekā 50% ekonomija. Savukārt laba termoregulātora izmantošana šo ekonomiju vēl palielina.

Piegāde visā Latvijā!

Apspriedies ar draugiem

e-floor.eu, Zirgu 7, Rīga, Latvia, Termoplēve, Infrasarkanā apsildes plēve, Energoplēve siltās grīdas, When:-Where:e-floor.eu Zirgu 7, Rīga, LV

e-floor.eu
Zirgu 7, Rīga, Latvia