buv.lv

SIA EUROTHERMO

Piedāvājam apkures iekārtas no vadošajiem Polijas ražotājiem - DEFRO, HEIZTECHNIK un TEKLA. Ražošanas uzņēmums DEFRO tika dibināts 1973.gadā. Uzņēmums DEFRO šodien ir lielākais cieto kurināmo katlu ražotājs Polijā, aizņemot aptuveni 70% no poļu tirgus. Uz šo dienu...

Stabu iela 58, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40003975876

Piedāvājam apkures iekārtas no vadošajiem Polijas ražotājiem - DEFRO, HEIZTECHNIK un TEKLA.
Ražošanas uzņēmums DEFRO tika dibināts 1973.gadā. Uzņēmums DEFRO šodien ir lielākais cieto kurināmo katlu ražotājs Polijā, aizņemot aptuveni 70% no poļu tirgus. Uz šo dienu automātiskie katli DEFRO nodrošina maksimāli efektīvu, ērtu un ekonomisku apkuri dažādām ēkām, sākot no privātmājām, beidzot ar ražošanas telpām, noliktavām un sabiedriskajiem objektiem.
HEIZTECHNIK ir viens no vadošajiem cietā kurināmā katlu ražotājiem Polijā. HEIZTECHNIK piedāvā plašu spektru cietā kurināmā katlus ar automātisko un manuālo kurināmā padevi, kuri paredzēti dzīvojamo un ražošanas telpu apsildei. HEIZTECHNIK katlu priekšrocības: Izgatavoti no augstvērtīga katla tērauda; Lietderības koeficents līdz 84%; Ērta katla apkalpošana; Iespēja izmantot dažāda veida kurināmo; Drošība ekspluatācijas laikā; Vienkārša uzstādīšana; Garantija 3.gadi; Minimālais ekspluatācijas laiks 20.gadi.
TEKLA ir viens no vadošajiem cietā kurināmā centrālās apkures katlu ražotājiem Polijā. Uzņēmums TEKLA lielu vērību vērš augstas kvalitātes, komforta un drošības nodrošināšanai savas produkcijas ražošanā. Apkures katlu ražošanā tiek izmantas jaunākās tehnoloģijas iekārtas, kā arī tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli. Plašs katlu jaudu diapazons, dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko apkures katlu.
SIA EUROTHERMO, Stabu iela 58, Rīga, Latvia, Apkure, Granulu katli, Apkures katli, When:-Where:SIA EUROTHERMO Stabu iela 58, Rīga, LV

SIA EUROTHERMO
Stabu iela 58, Rīga, Latvia