buv.lv

z/s "Mežrozes"

Zemnieku saimniecība "Mežrozes". T. 29484449. Zemnieku saimniecība „Mežrozes” ir dibināta 1994. gadā Vecpiebalgas pagasta Vecpiebalgas novadā. Savas darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar mežistrādi un meža pievešanu, 2002.gadā tika uzsākta meža augsnes gatavošana. Katru...

\"Mežrozes\", Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV44101015970

Zemnieku saimniecība "Mežrozes". T. 29484449.

Zemnieku saimniecība „Mežrozes” ir dibināta 1994. gadā Vecpiebalgas pagasta Vecpiebalgas novadā. Savas darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar mežistrādi un meža pievešanu, 2002.gadā tika uzsākta meža augsnes gatavošana.
Katru gadu sagatavoto darbu apjoms ir strauji pieaudzis un pašlaik esam vadošais meža augsnes sagatavošanas uzņēmums Latvijā. Z/s „Mežrozes” 2011. gadā un 2012. gadā sagatavoja vairāk nekā 3000 hektāru meža zemju visā Latvijas teritorijā.
Meža augsnes sagatavošanas darbus z/s „Mežrozes” veic gan juridiskām , gan fiziskām personām.
Ziemas sezonā, kad augsnes sagatavošana laika apstākļu dēļ nenotiek, z/s „Mežrozes” veic meža pievešanu no cirsmām.

Meža augsnes gatavošana. Meža augsnes sagatavošana.

Uzņēmums vairāk nekā 10 gadus veic augsnes gatavošanu, un uzkrātā pieredze nodrošina kvalitatīvu darbu veikšanu pat vissarežģītākajos darba apstākļos. Lai veiktu augsnes gatavošanu, uzņēmums izmanto divus Timberjack 460 C traktorus ar aktīvas piedziņas frēzēm Bracke 321 un TTS Delta Combi, kā arī LKT-81 traktoru ar pasīvās piedziņas frēzi TFP-2. Atkarībā no meža augsnes tipa, aktīvās piedziņas disku frēzi izmanto smagākās augsnēs un pasīvās piedziņas disku frēzi vieglākās augsnēs.
Augsnes gatavošanu veicam izcirtumos un arī lauksaimnieciskajās zemēs.
z/s "Mežrozes", \"Mežrozes\", Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Latvia, Meža augsnes sagatavošana, Jaunaudžu kopšana, Augsnes gatavošana, When:-Where:z/s "Mežrozes" \"Mežrozes\", Vecpiebalga, LV

z/s "Mežrozes"
\"Mežrozes\", Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Latvia