buv.lv

SIA “SECURITY TECHNOLOGY”

Videonovērošanas sistēmas Mēs Jums piedāvājam iegādāties plaša spektra preces, kuru sortiments katru dienu tiek paplašināts un tiek atjaunotas cenas jau esošajai precei. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums tādas preces, kādas nav mūsu internetveikalā un piegādāt tās visīsākajā...

Ernestīnes iela 12, Riga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV52403030021

Skatīties Web lapu
Videonovērošanas sistēmas

Mēs Jums piedāvājam iegādāties plaša spektra preces, kuru sortiments katru dienu tiek paplašināts un tiek atjaunotas cenas jau esošajai precei. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums tādas preces, kādas nav mūsu internetveikalā un piegādāt tās visīsākajā laikā.

Priekšrocības, kuras varat izmantot iegādājoties preci pie mums:
- drošība,
- iespēja nopirkt lētāk,
- piegāde Latvijā un ES,
- kvalitatīva apkalpošana,
- individuāla pieeja katram klientam,
- ražotāju garantijas.

Mūsu darba pamats ir profesionāls kolektīvs, kas piedāvā saviem klientiem labas cenas un izcilu produkta kvalitāti, tāpat arī risinājumus Jūsu namam un biznesam ar attiecīgajām garantijām un pēcgarantijas laika apkalpošanu.

Pie mums Jūs varat iegūt profesionālu konsultāciju par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, kā arī mājas lapā tiek ievietota pēc iespējas plašāka informācija.

Mums svarīgs ir katrs klients! Svarīgs ir katrs klients individuāli, kā arī korporatīvais klients, gaidīsim arī sadarbības partnerus no vairum un mazumtirdzniecības, kurus noteikti apmierinās mūsu cenas, apkalpošana un kvalitatīva pakalpojumu sniegšana.

Mēs sadarbojamies ar lielākajām vairumtirdzniecības noliktavām Latvijā un Eiropā, kas piedāvā pasaulē pazīstamus brendus un kuri ir mūsu labākie biznesa partneri.
SIA “SECURITY TECHNOLOGY”, Ernestīnes iela 12, Riga, Latvia, Videonovērošana, Video kamera, Videonovērošanas sistēmas, When:-Where:SIA “SECURITY TECHNOLOGY” Ernestīnes iela 12, Riga, LV

SIA “SECURITY TECHNOLOGY”
Ernestīnes iela 12, Riga, Latvia