buv.lv

SIA “Alia”

Pulverkrāsošana Rīgā. Mēs piedāvājam pulverkrāsošanas pakalpojumus. Dažādu izstrādājumu un metāla konstrukciju krāsošana ar pulveri jebkurā krāsā no RAL skalas, izmantojot tikai augstas kvalitātes pulvera krāsas. Pulverkrāsojums izgatavots no metāla. Izturīgs, efektīvs...

Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia

Pulverkrāsošana Rīgā
Pulverkrāsošana Rīgā.
Mēs piedāvājam pulverkrāsošanas pakalpojumus.
Dažādu izstrādājumu un metāla konstrukciju krāsošana ar pulveri jebkurā krāsā no RAL skalas, izmantojot tikai augstas kvalitātes pulvera krāsas.

Pulverkrāsojums izgatavots no metāla.
Izturīgs, efektīvs pulverkrāsojums uz metāla, žoga vai uz jebkurām citām konstrukcijām, netiek izmantoti toksiski šķīdinātāji, triecienizturīgs, kā arī nodrošina drošu aizsardzību pret koroziju. Caurules un radiatori pulvera krāsojumu iztur diapazonā no – 60°C līdz + 150°С.

Pēc izvēles jūs varat krāsot palodzes vai metāla žogus jebkurā krāsā kādā vēlaties no RAL kataloga. Plašais krāsu piedāvājums un faktūra ļauj apmierināt gaumi un vajadzības visiem klientiem. Izmantojot pulverkrāsošanas metodi, var iegūt virsmu ar dažādu pakāpju spīdumu vai reljefa faktūru, kā arī dabīgā akmens vai koka imitāciju. Tādejādi, jūsu vārti un nožogotais balkons ne tikai izturēs ekstremālas temperatūras un ārējo vidi, bet arī saglabās sākotnējo izskatu.

Pulverpārklājuma krāsošanas metode ļauj krāsojamam produktam būt pārklātam ar jebkuru parasto metāla izstrādājumu - tēraudu, alumīnija sakausējumu, cinku, nerūsējošo tēraudu u. c.
SIA “Alia”, Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia, Pulverkrāsošana, Automobīļu motociklu disku pulverkrāsošana, Metālukonstrukcijas pulverkrāsošana, When:-Where:SIA “Alia” Kengaraga iela 6\\a, Rīga, LV

SIA “Alia”
Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia