buv.lv

siltās grīdas

Termoplēve (energoplēve) un termoregulatori siltās grīdas ierīkošanai. Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0,3 mm plāna, veselīga un ekonomiska. Ļoti labas cenas. Elektronisko grīdu var salīdzināt ar grīdas izmēra...
Termoplēve (energoplēve) un termoregulatori siltās grīdas ierīkošanai.
Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0,3 mm plāna, veselīga un ekonomiska. Ļoti labas cenas.

Elektronisko grīdu var salīdzināt ar grīdas izmēra radiatoru. Jaunās oglekļa-vara un polimēra sakausējuma filmas, kas iestrādātas zem grīdas seguma, padara jūsu dzīvokļa (vannas istabas, halles, bērnistabas, terases, balkona u. c. ) grīdu par lielu radiatoru, kura sildīšanai tiek izmantota elektriskā enerģija. Nekas vairāk nav vajadzīgs, kā uzturēt komforta temperatūru (21-30c), bet, ja vēlaties, var arī vairāk. Jūsu grīda vienmēr būs silta un sausa.
Salīdzinot ar citiem elektriskās apkures veidiem tiek panākta vairāk nekā 50% ekonomija. Savukārt laba termoregulātora izmantošana šo ekonomiju vēl palielina.

Termoplēvei - 10 gadu garantija!

www.e-floor.eu

Cenas termoplēvei:
14.50 EUR/kv. m;
12.00 EUR/kv. m (ja pērkat 1 rulli vai 80 kv. m);

cena termoregulatoram TR3100EU-16:
57 EUR.

Termoregulators TR3100EU-16. Komutācijas strāva līdz 16A, 220V (3500W). Izmērs: 85mm x 85mm x 30mm. LCD monitors ar apgaismojumu. Sensori: Gaisa un Grīdas. Programmēšana: 7 dienas, 4 režīmi katru dienu. Manuāla temperatūras režīmu iestatīšana. Komplektā ar grīdas temperatūras sensoru.

Apspriedies ar draugiem

siltās grīdas, Zirgu 7, Rīga, Latvia, Siltās grīdas, Energoplēve apkure grīdas apkure, Termoregulatori, When:-Where:siltās grīdas Zirgu 7, Rīga, LV

siltās grīdas
Zirgu 7, Rīga, Latvia