buv.lv

M-CRAFT SIA

Uzņēmums „M-Craft” ir mūsdienīgs, stabili attīstošs uzņēmums ar augstu apkalpošanas līmeni, kas darbojas profesionālo darba rīku izplatīšana plašam patērētāju lokam jomā. Mēs piedāvājam jaunus un labi pazīstamus darba rīku brendus kā būvniecības pasaules...

Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40103221125

Instrumenti ONLINE
Uzņēmums „M-Craft” ir mūsdienīgs, stabili attīstošs uzņēmums ar augstu apkalpošanas līmeni, kas darbojas profesionālo darba rīku izplatīšana plašam patērētāju lokam jomā.
Mēs piedāvājam jaunus un labi pazīstamus darba rīku brendus kā būvniecības pasaules profesionāliem, tā arī iesācējiem Baltijas valstis un Krievijas tirgū.

Piedāvāta sortimenta daudzveidība guva atzinību Baltijas un Krievijas izstādēs, ka arī to augsti ir novērtējuši biznesa partneri un pircēji – profesionāļi gan kvalitātes, gan cenu ziņā.
Uzņēmuma galvenais darbības princips ir kompleksa pieejas nodrošināšana, apgādājot uzņēmumus un būvniecības kompānijas ar mūsdienīgiem un augsti kvalitatīviem rokas darba rīkiem. Piegādes ātrums un garantijas apkalpošana padarīs darbu ar mūsu darba rīkiem vēl patīkamāku!
M-CRAFT SIA, Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia, Celtniecības instrumenti, Dārza instrumenti, Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti, When:-Where:M-CRAFT SIA Biķernieku 122/5-20, Rīga, LV

M-CRAFT SIA
Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia