buv.lv

GC CONSTRUCTION

Unikāli pagaidu aizsardzības pārklājumi- šķidrās plēves MASKA. GCC šķidrā plēve maska ir unikāls un neaizvietojams virsmu pagaidu aizsardzības pārklājums remonta un celtniecības darbu laikā! Aizsargā virsmas no: Saskrāpēšanas, Krāsas, Putekļiem, Cementa apmetuma un citiem...
Unikāli pagaidu aizsardzības pārklājumi- šķidrās plēves MASKA.
GCC šķidrā plēve maska ir unikāls un neaizvietojams virsmu pagaidu aizsardzības pārklājums remonta un celtniecības darbu laikā!
Aizsargā virsmas no:
Saskrāpēšanas,
Krāsas,
Putekļiem,
Cementa apmetuma un citiem nevēlamiem produktiem.
Piemērots virsmām ar pulverkrāsojumu.
Šķidro plēvi maska uzklājot uz virsmas, tā izveido elastīgu, necaurlaidīgu plēvei līdzīgu aizsargkārtu. GCC šķidro plēvi maska var izmantot pat rupjas gofrētas virsmas parklāšanai.
Uzklāj uzsmidzinot ar krāsošanas kompresoru vai ar krāsotāju rullīti.
Pārklājums maska ir viegli noņemams, pēc noņemšanas neatstāj pēdas, jo nesatur līmi.
Pārklājumu plaši izmanto celtniecībā, restaurācijas un remonta darbos, transporta nozarē.
Izmanto kā iepakojumu transportēšanas laikā, reklāmās, kā anti grafiti pārklājumu u.c.
Produkts maska ir šķidrā veidā uz ūdens bāzes, nav kaitīgs videi. Ar vienu litru var parklāt no 4-7m2. Jāuzklāj vismaz divas kārtas, katru nākošo pēc pirmās nožūšanas 300 mikronu biezumā kas atbilst 0.1 mm nožuvušam pārklājumam.
Šķidro plēvi maska neuzklāt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 5°C.
Ja pārklājums ir bojāts, bojāto vietu ir iespējams atjaunot ar jaunu pārklājuma kārtu. Ja ir nepieciešams, pirms otrreizējas pārklāšanas noņemiet visus atlīmējušos plēves gabalus.
Izturīgs pret nejaušu saskrāpēšanu, krāsām, ķimikālijām, mitrumu, nodilumu. Uzklājot uz grīdas tas ir izturīgs, par to var staigāt.