buv.lv

SAKUTUS Stropterm

Infrasarkana apkure SAKUTUS - jauna un revolucionāra apkures sistēma, kas dod siltumu pilnīgi jaunā veidā. Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, "Sakutus" imitē saules-zemes apsildes procesus, samazinot enerģijas patēriņu par 40-85% salīdzinājumā ar jebkuriem citiem...

A. Čaka iela 128, Rīga, Latvija

Apkures paneļu cenas

Infrasarkanie apsildes paneļi SAKUTUS - ir revolucionāra apkures sistēma, kas dod siltumu pilnīgi jaunā veidā. Infrasarkanie sildītāji SAKUTUS imitē saules-zemes apsildes procesus, samazinot enerģijas patēriņu par 40-85% salīdzinājumā ar citiem mūsdienīgiem apkures sistēmām.

Sakutus izmanto patentētu novatorisku siltumapmaiņas tehnoloģiju, kas dod ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem apkures sistēmām. Tradicionālas apkures sistēmas strādā pēc konvekcijas principa. Lai izdalītu nepieciešamu siltuma daudzumu telpas apsildei, tiek izmantoti dažādas primāras enerģijas avoti. Tvaika apkurei tiek izmantoti degošie materiāli: koks, gāze, dīzeļdegviela, bet elektriskai apkurei (eļļu radiatori, konvektori, siltumventilātori) tiek izmantota elektrība. Parastas apkures sistēmas sasilda gaisu, kurš ceļas uz augšu un pārvieto aukstu gaisu uz leju.

SAKUTUS sistēma sasilda tieši ķermeņus, ar kuriem stājas taisnā kontaktā: grīda, sienas, priekšmeti, ļaudis un citi, kuri savukārt sasilda gaisu un apkārtēju vidi, veselā dabiskā veidā un bez gaisa piesārņojuma. Sakutus sistēma ir augstražīga, tā kā ir primāra siltuma avots!
1. Izstarojums sasilda objektus un patērē ievērojami mazāk elektrības, salīdzinot ar visas telpas siltināšanu.
2. Uz objektu temperatūras atbalstu tērējas mazāk enerģijas, ko paši objekti tērē uz telpas apsildi konvekcijas ceļā.
3. Apsildītāji strādā tālo infrasarkanu viļņu diapazonā, 4-14 mkm robežās.

Jauna apkures tehnoloģija tāpat atzinīgi iedarbojas uz cilvēka organisma: aktivē ūdens molekulas organismā, paaugstina skābekļa līmeņa, sasilda un noraida no asins taukus un toksīnus, pazemina asins skābuma līmeni, uzlabo asinsriņķošanu, noņem sāpi locītavas un muskuļos pie artrīta un artrozes, izrāda pretiekaisuma efektu, nostiprina imūnu sistēmu, veicina fagocitozi, ierobežo baktēriju augšanu u.c.

SAKUTUS sistēmas priekšrocības:
- Patērē par 40-85% mazāk enerģijas nekā tradicionālas apkures sistēmas.
- Nepieprasa jūsmājās strāvas jaudas palielināšanu. Vienīgā elektriskā apkure, kuru var izmantot mitrās telpās, tā kā nav elektrisku pretestību.
- Apkurina bez trokšņa. Nav putekļa un vibrācijas.
- Nav nepieciešama apkalpošanā, jo sistēmā nav kustīgu daļu.
- Viegla uzstādīšana. Sistēmu vienkārši pieslēgt pie elektriska tīkla.
- Mazi izmēri un neliels svars.
- Terapeitiskas iedarbība uz organismu.
- Daudzveidīgs dizains un tehniskie parametri.
- Kalpošanas mūžs nav ierobežots.
- Garantija 6 gadi.

SAKUTUS apsildītāji iekļauj sevī unikālas tehnoloģijas, kas ļauj ne tikai dāvāt siltumu, bet arī rādīt ārstniecisku iedarbību uz cilvēka organisma un apkārtējo vidi.

Apspriedies ar draugiem