buv.lv

Apdares materiāli

Buvdarbiem.lv

Rīga

Tapetes Linolejs Putuplasta līstes

Interneta veikals www.buvdarbiem.lv piedāva tapetes, linolējs, putuplasta bagetes, LED gaismekļi, PVC apšūvuma deļi (saidings) ārdarbiem plāšā sortimentā, un arī citi augsta kvalitātes būvniecības un apdares materiāli pēc ļoti izdevigām cenām.

SIA Balthorn

Riga

Продаем Флорентийскую Мозаику и смальту от итальянской всемирно известной мастерской Orsoni.По вопросам поставок и продаж обращайтесь в наше представительство в Латвии, Риге.

sia MTU

Рига

Avtocrestu materiali Maksliga ada Mebelu audumi

Mēs par pieņemamām cenām piedāvājam dabīgas un mākslīgas ādas, materiali avtocrestem un mēbeļu audumus, kā arī visus darbam nepieciešamos palīgma teriālus, tādus kā līme, porolons, diegi,sintepons,flezilins,tentu materiali u.c.

SIA VULFS

Rīga

Parkets SPAX BOEN

Parkets, terases dēļi, SPAX, BOEN, lamināts, grīdas segumi,

ООО“Каснер”

Рига

длина:3800-6000мм ширина:385мм толщина:16мм Стандартный размер: 3800*385*16мм

SIA DEKOPLAST

Rīga

Dekoplast Poliuretāns Dekori

„Dekoplast” ir Krievijas uzņēmuma „Evroplast” ekskluzīvs pārstāvis. „Evroplast” ir līderis Krievijas tirgū, kas nodarbojas ar augstākās kvalitātes poliuretāna putu produkcijas ražošanu un pārdošanu.

СП ООО "DECORIMEX" г. Ташкент

Ташкент

Комплектующие детали, ламель различной расцветки, валанс, потолочные пластиковые карнизы 2-х рядные, 3-х рядные.

ОСА

Львів

Доброго дня! Вас вітає ПП «Діброва». Ми займаємось виробництвом та продажем унікальної вагонки з різьбою, яка є неповторною і вишуканою у своєму виконанні. Наш виріб ідеально підходить для оздоблення бань, саун, лоджій, фазенд, віранд, підшиття даху та ін. Понад 10 видів візерунків!

IK KREATIV

Rīga

Renovācija restaurācija Ekoloģija iekšdarbi fasāde Celtniecības materiāli

Silikāt materiāli, krāsas, gruntis, hidrofobie kaļķa apmetumi, špakteles, un dažādi fiksācijas materiāli restaurācijai un renovācijai.

CDC

Riga

Hidroizolācija Koks Līme

Предлагаем широкий выбор шпатлевок для внутренних и наружных работ, для металлов, деревянных полов и для реставрационных работ по натуральному дереву,акриловые грунтовки, лаки, краски, клей ПВА, клей для линолеума, клей для кафельной плитки, клей для полипеностирола и полипеноуретана.

SIA "RCPF"

Riga

Saidings

Piedāvājam saidingu "Slovinyl" Slovākija. Izturīgs pret klimatiskam un mehāniskam iedarbībām. 8 krasas. Cenas sakot no 4,00 LVL bez PVN par kvadratmētru.

SIA MASSIVE

Rīga

Šķidrās tapetes Silk Plaster

Šķidrās tapetes Silk Plaster laba alternatīva parastām tapetēm. Bezšuvju virsma, elastīgs materiāls, viegli labojams, ar laiku neizbālē. Ekoloģiski tīrs un veselībai nekaitīgs materiāls. Plašāka informācija mājaslapā.

Silk Plaster, Lithuania

Vilnius

1 декабря 2012 года стартует рекламная акция "Купи SILK PLASTER - выиграй 100000 рублей". Если Вы любите все делать своими руками, если Вы цените качество и свое время, если Вам нужен ремонт – то это Акция как раз для Вас!

SIA "Solution Store"

Ekovate Ekovates iestrāde

Piedāvājam esošu un jaunizbūvētu dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecisko ēku sienu, grīdu, griestu, pārsegumu un jumta pārsegumu siltināšanu ar ekovati. Ekovates cena ir atkarīga no iestrādes apjoma, sablīvējuma (kg/m3) un objekta atrašanās vietas.

TV SYNERGY

Rīga

Šķidrās tapetes Dekoratīvā apdare Dizains

Bioplast šķidrās tapetes izgatavo no kokvilnas šķiedras un celulozes – ekoloģiski tīrs un drošs materiāls, un pateicoties tam valkāšanas un ekspluatācijas laikā neizdala smaku. Tesktiltapetes var izmantot kā materiālu nelīdzenu sienu un griestu noklāšanai.