buv.lv

APKURES SISTĒMAS, APKURES KATLI, KRĀSNI

SAKUTUS Stropterm

Rīga

Infrasarkanie sildītāji Apkures sistēmas Sildītāji Infrasarkanie apsildes paneļi Apkure Elektriskie katli

Infrasarkanā apkure - apkures sistēma, kas dod siltumu pilnīgi jaunā veidā. Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, "Sakutus" imitē saules-zemes apsildes procesus, samazinot enerģijas patēriņu par 40-85% salīdzinājumā ar citiem mūsdienīgiem apkures sistēmām.

siltās grīdas

Rīga

Siltās grīdas Energoplēve apkure grīdas apkure Termoregulatori

Termoplēve (energoplēve) un termoregulatori siltās grīdas ierīkošanai. Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0, 3 mm plāna, veselīga un ekonomiska. Ļoti labas cenas.

MasterPRO (частный мастер)

Jurmala

Kamīni Krāsni Pirtis Būvniecība

Celtniecības, remonta un restaurācijas kamīnu un krāšņu visu veidu un dizainu. Ieskaitot - remontu un būvniecību podiņu krāsnis un kamīni.

ПечникЪ

Riga

Mūrnieks Krāsnu remonts Krāsnu un kamīnu krāvums

Mūrnieks ar 25-и gadu darba vairāk pieredzi. Krāvums, remonts un jebkādu krāsnu un kamīnu apkalpošana. Optimālu konstrukciju aprēķins. Alternatīvas apkures sistēmas. Saskarīgi darbi. Darbs pa visu Latviju!

e-floor.eu

Rīga

Termoplēve Infrasarkanā apsildes plēve Energoplēve siltās grīdas

Piedāvājam elektriskās siltās grīdas - termoplēvi (energoplēvi). Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0,3 mm plāna, veselīga un ekonomiska.

Rkrāsnis.lv

Strādājam Pa Visu Latviju.. Materiālus sagādājam

KamīnKrāsnis Pirts Krāsnis

Ķieģeļu krāsnis, kamīn-krāsns, pirts krāsnis (kamenka), plītis, bbq. - mūsu mūrētas ķieģeļu krāsnis ir ekonomiskas un nodrošina ilgu siltumu. -Siltumu atdod ķieģeļu masa. - mūrējam pirts krāsnis (kur uguns iet caur akmeņiem), kamīn-krāsnis, taupības krāsnis. -Izbraucam pie klienta.

SIA ”AIS Tech”

Jelgava

Metāla dūmvadi skursteņu Čaulas ražošana un montāža

Ražošanas uzņēmums SIA “AIS Tech”. Ražojam un montējam metāla dūmvadus, no nerūsējošā tērauda izolētos un viensienu (čaulas: apaļas un elipsveida) Dūmvadu standart diametri ir pieejami uz reiz, ne standart diametrus izgatavojam pēc pasūtījuma. Varam organizēt piegāde.

Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd

Huzhen

Kamīni krāsnis apkures katli

Kamīni, krāsnis Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co, Ltd Tā piedāvā plašu kamīnu ieliktņiem, krāšņu, apkures katlu, krāšņu, pašu ražošanu. un meklē sadarbības partnerus. Ja Jums ir interese par mūsu produktiem, detalizēta informācija par mums var atrast mūsu mājas lapā: http://www.zjzltools.com un mūsu Facebook lapā.

SIA "SKUBS"

Olaines pagasts

Ventilācija Kondicionēšana Apkure Santehnika

Apkures sistēmu, katlu māju, individuālo siltummezglu montāža, projektēšana, serviss. Apkures sistēmas, siltummaiņu ķīmiskā skalošana. Gāzes katlu "Junkers", "Viessmann", "Buderus", "WOLF", "Ulrich", "Vaillant" apkope, remonts; degļu serviss; siltumsūkņu apkope, remonts.

Dūmvadu sistēma,,Tona''

Liepāja

Dūmvadi skursteņi

Meklējam sadarbības partnerus, celtniekus un celtniecības uzņēmumus, lai piedāvātu mūsu dūmvadu sistēmas saviem klientiem. Kādēļ TONA? Tā ir Vācu kvalitāte! Unikāla, māla keramikas caurule, gatavota no dabīga materiāla, radīta izturīga, speciāli agresīvajai videi.

sia KAMINER

Riga

Kamīni Krāsnis Saules kolektori

Krāsns, pirtskrāsns, kamīnkrāsns, skursteņu mūrēšana. Veicam tāmes sastādīšanu.Varam ieteikt labākos variantus. Ir iespēja parādīt jau veikto darbu bildes. Kamīna durtiņas.

SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi

Rīga

Infrasarkanie sildītāji Celtniecības un remonta darbi Apkures sistēmās

Veicam celtniecības, remonta, renovācijas, uzstādīšanas, konstrukciju darbus. Konsultācijas, objekta apskate bez maksas. Kā arī piedāvājam mūsdienīgu, veselīgu, ekonomisku apkuri dzīvokļiem, mājām, birojiem, restorāniem, veikaliem, ražošanas telpām. Konsultācijas, objekta apskate, uzstādīšana.

SIA "Aura"

Daugawpils, Latvia

Apkures katli Ventilācija Servisa apkope

Projektēšana, montāža, apkures, kondicionēšanas jaunu sistēmu пуско-наладочные darbi, ventilācijas pa g. Daugavpils un visai Latvijas teritorijai

Печи-камины

Riga

Произвожу кладку и ремонт каминов,печей,уличных барбекю и мангалов.Строительство ведется в любое время года с учетом строительных норм и пожарной безопасности.Опытный мастер.стаж 35 лет

SIA "FERINGER BALTIJA"

Rīga

Pirts krāsns Saunu krāsnis Pirtis

Feringer rūpnīcas pārstāvis Baltijas valstīs piedāvā augstas kvalitātes pirts krāsnis. www.feringer.lv