buv.lv

Mūrēšana Apmešana Urbšana

Labas grīdas

Rīga

Lamināts Grīdas remonts Grīdas dēļi

Grīdu pamatnes izbūve un grīdu segumu ieklāšana, remonts un atjaunošana. Demontējam/atjaunojam/izbūvējam grīdu pamata konstrukcijas (pamati, lāgas, līmeņošana, izlīdzināšana) un/vai ieklājam siltinājumu/hidroizolāciju un grīdas klājumu (dēļi, lamināts, vinils u.c.), kā arī veicam dēļu/plākšņu klājuma restaurāciju/nomaiņu un vecās krāsas noņemšanu. Veicam arī slīpēšanu, lakošanu, eļļošanu, tonēšanu līdz lietošanai gatavai grīdai un citus būvniecības darbus pēc vajadzības.

IK GSwork

Talsi

Estrich Betona grīdas grīdas

Estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. Strādājam pa visu Latviju. Estrich betona virsma ir līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī varat lakot un krāsot. Betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas dos lielāku siltumatdevi.

SIA Obra, мастер Валентин

Рига

Parketa darbi Parketa restaurācija Lamināts

Risināt sarežģīto obekty.Ne steidzās mainīt parketa grīda, vispirms apspriežas ar mums.

Romex Latvija

Rīga

Bruģēšana Epoksīda sveķi Bezšuvju grīdas segumi

ROMEX® vēlas Jums piedāvāt šuvošanu ar izturīgu, neizskalojamu ROMEX® bruģa šuvotāju uz epoksīda sveķu bāzes ar kvarca smilti. Materiāls paredzēts ilgi kalpojošu šuvju aizpildīšanai, kas kalpos vismaz 20 gadus! Ar 5 gadu garantiju!

SIA " Asteriks T"

Riga

Piekaramie griesti Žalūzijas Aizkaru stangas

Pikaramie griesti. Žalūzijas. Aizkaru stangas. Bīdamas durvis.Iebūvējamie skapji.

Wood Design factory

Riga

Parkets Terraco vai mozaīkas betons Mēbeles

Koka parketa grīdas dēļi - Masīvkoka parketa dēļi (izgatavoti no viena vesela dēļa); - Trīsslāņu parketa dēļi (sastāv no trīs koka kārtām). Rakstveida parkets Izgatavojam visa veida un sarežģītības pakāpes rakstveida parketu (rieksts, ozols, osis, dažādas sarkankoku sugas u.c).

Parketa atjaunošana

Рига

Parketa restaurācija Parketa slīpēšana Parketa darbi

Kvalitatīvi lieku parketu. Liela pieredze pa parketa restaurāciju. Tāpat: - slīpējums ( profesionāla vācu 220V tehnika ), - lakojums, - eļļa vai vasks, - dēļa piekravāšana. Palīdzēšu ar materiāla izvēli. Konsultācijas.

Meistars Andris E.

Jelgava

Flīzēšana

Kvalitatīvi veicu vannas istabas, virtuves, citu iekštelpu un virsmu flīzēšanas darbus. Materiālu sagāde, būvgružu izvešana, darbs ar reģipsi, hidroizolācijas ieklāšana, jaunas santehnikas un kanalizācijas

Parketa darbi - Slīpēšana, Ieklāšana, Restaurācija

Rīga

Parketa darbi Parketa slīpēšana Parketa restaurācija

Parketa darbi - Ieklāšana, slīpēšna, restaurācija, lakošana, eļļošana, remonts.

sia Biedri Namdari

Рига

Bruģēšana Remontdarbi Fasāde

plaša profila meistari.. piedāvājam pakalpojumus pa jūsu telpas apdari (dzīvoklis, māja, ofiss)... liela darba pieredze (elektrība, santehnika, apdare ar jebkuru materiālu).. īsi termiņi... zvanāt

Xtreme Polishing Systems

Брянск

промышленные бетонные полы, упрочнение верхнего слоя бетона, полировка

SIA "MER-KA-BA"

Riga

Iestieptie griesti Franču griesti Bezšuveju

Bezšuvju uzvelkami gristi. Faktūru un ziedu plats asortiments, matēti, satīns, lakas, marmors, zamšāda, daudzlīmeņi, ART griesti ar jebkuras attēlošanas izmantošanu, zvaigžņots debesjums. Mājai, ofisam, bāram, restorānam, baseina - jebkuru telpu.

SIA TRECE

Daugavpils, Kraslava

Griesti

Piekaramie griesti.Plašs tekstūras un krāsas, matēts, satīns, lakas, marmors, zamšādas, daudzlīmeņu, ART griesti izmantojot jebkuru attēlu, zvaigžņotas debesis. Priekš mājas, biroja, bārs, restorāns, baseins, jebkuras telpas.

BIOPLAST

Rīga

Tapetes Šķidrās tapetes Remonts

Piedāvājam BIOPLAST šķidrās tapetes. BIOPLAST šķidrās tapetes izgatavo no kokvilnas šķiedras un celulozes – ekoloģiski tīrs un drošs materiāls.

SilkPlaster

Rīga

Šķidrās tapetes Dekoratīvais apmetums SilkPlaster

Šķidrās tapetes Silk Plaster vai citiem vārdiem dekoratīvais zīda apmetums, izgatavots no dabiskas izcelsmes materiāliem. Tādiem kā zīda šķiedras, tīra celuloze un dažādi dekoratīvie papildinājumi.