buv.lv

KOKMATERIĀLI KOKAPSTRĀDE

SIA "KALIFEKS"

Rīga

Zāģmateriāli Kokapstrāde Dēļi Ozols Osis Kļava Ķirsis Liepa Mēlnalksnis Goba

Piedāvājam neapzāģētus, sausos galdniecības dēļus (mitrums 8-10 %: ozols, osis, priede un citie). Mums ir pašu ražošana : kaltēšanas kameras, kokapstrādāšana, noliktava Olainē. Iepērkam apaļo mežu (baļķi). Aicinām piegādātājus sadarbībai.

SIA "EKO-LIMIT"

Rīga

Koka logi Logi Ārdurvis Koka durvis Kāpnes Durvis Koka-alumīnija logi Alumīnija logi Logi privatmajam Logi IV-90

Galdniecība izgatavo eirotipa koka logus un durvjus, kā arī kāpnes no masīva: osis, ozols, lapegle, bērzs, dižskābardis priede. Ražojam masīvkoka un finierētas starpistabu durvjus, starpsienas un bīdāmās durvjus.

SIA " KELTS un Ko"

Piņķi

Grīdas dēļi Dēļi Vagondēļi

Nodarbojamies ar visa veida kokmateriālu ražošanu, Grīdas un Terases dēļi no Priedes un Lapegles. Apdares dēļi ( Vagonka ) no Priedes un Lapegles, kā arī ražojam vairāku profilu grīdlīstes, aplodas ( klēdes ). Var iegādāties arī Brusas, Latas, žāvētus dēļus ( 8 - 10 % )

Nordic Karelian Group

Riga

Pastāvīgi pirkt dēļi ražošanai paliktņiem Rīgā. Llgtermiņa līgumi. Maksājuma dienā pieņemšanas par kravas.

Meistars K.Zīlmanis

Ikšķiles novads

Uzraksti koka Māju norādes Nosaukumi

Koka nosaukumi un māju norādes (māju vai ielu nosaukumi). Pamatnes nestandarta formas priedes vai ozola.

SIA "BIVAT"

RIGA

Lapegles koksnes Terases dēli Grīdas dēli

Terases deli ir praktisks un uzticams materials gridas segumiem, kuri atrodas terases, balkonos, verandas, ka ari pirtis, baseinos, saunas. To izmanto ka segumu darza celiniem, ietvem, piestatnem.

GL " Koka darbi, mēbeles un nestandarta detaļu izgatavošana"

Rīga

Durvis kāpnes mēbeles Dekoratīvie apdares paneļi Koka elementu izgatavošana

Privātmāju būvniecība. Izgatavošana un koka logu, durvju, kāpņu, panelējumu restaurācija. Fasādes apšuve ar koku ar dekoratīviem elementiem. Vagondēlu izgatavošana, nokrāsošana.

SIA Meridiāns

Daugavpils

Kokapstrāde 2D un 3D modelēšana 2D un 3D CNC frēzēšana

Dažādu materiālu apstrāde ar frēzēšanas un frēzēšanas – gravēšanas iekārtām ar CNC, 2D un 3D modelēšana. Iekārtas darba zona -2400*1500*150mm.

Start&Run

Метц

Ишу произвоителя, который сможет пилить мои размеры, на экспорт террасную и обшивочную доску из лиственницы А/В, плюс нестгоганую прод.Регулярные поставки. Пил. мат. из сосны местной, строганная, пропитка интисептик , ежемесячно 30 м3

NordTraders

Mērsrags

Termokoksne Terases dēļi Grīdas dēļi

Termokoksnes terases un fasādes dēļi - 32x125x3600 - 22 EUR/m2 26x125x3600 - 20 EUR/m2

SIA "Afleks"

Rīga

Kokapstrāde Instrumenti Metālapstrāde

SIA "Afleks" piedāvā iegādāties, BERNARDO kokapstrādes un metālapstrādes darba galdus. Plašākai informācijai sazināties pa tel. 20148888.

SIA GALDNIECĪBA AB

Rīga

Koka durvis Iekšdurvis Mebelu izgatavosana

Pēc individualā pasūtījumā izgatavosim finērētas durvis, koka logus un korpusa mēbeles. Visplašāka apdares materiālu izvēle, īsi termiņi un agstā kvalitāte.

UAB" Užmojai su garantijomis"

Укмерге

Постояно Покупаем необрезные берёзавые доски, естественой влажности, и сухии. Также пакупаем берёзавый кругляк. Литва,. г. Укмерге.

SIA Joinery

Rīga

Palodzes Koka skapji Apdares dēļi

Plaša klāsta kokmateriāli un mēbeles no masīvkoka, MDF, vai kāda cita materiāla. Kokmateriālu krāsošana, lakošana pēc individuāla pasūtijuma. Viss sākot no kājlīstēm beidzot ar virtuvēm, gultām, bērnu spēļu laukumiem utt.

собственник

Riga

Дерево Вырубка деревьев Вывоз контейнерами

Продам лес с собственного участка. 15 сосен. Необходимо срубить деревья и вывезти их. Также ищу фирму, занимающуюся выкорчёвыванием пней после спила. Предложений по дню и врмени встречи непостредственно на участке жду по указанному телефону 27117749. Сергей