buv.lv

Kravu pārvadājums. Transporta, speciālstehnikas noma.

IK GERKORS

RĪGA

Iekraušana ar manipulatoru Pārvest betona apļus Pārvest caurules

Būvmateriālu pārvadājumiem kravas automobilis ar manipulatoru-celtni līdz 3t.

Juju

Rīga

Transporta pakalpojumi Transporta pakalpojumi Kravu pārvadājumi

Kravu piegāde- no sadzīves tehnikas līdz būvmateriālu piegādēm ar Mercedes Sprinter. Ir iespējama krāvēju palīdzība. Zvanīt var jebkurā laikā, brīvdienas un vakaros.

Veiksmes Auto

Riga

Diennakts autoevakuācija Celtniecības tehnikas Mikroautobusu evakuacija

Sia "Veiksmes Auto" piedāvā diennakts autoevakuācija visā Latvijā jebkuram transportam līdz 3, 5 tonnām

metalluzni.info

Riga

Nolietoti akumulatoriakb-lom. autobaterijas-lūžņiPb. lūžņi beigtus svina autoakumulatori

Akumulatoru pieņemšana, akumulatoru uzpirkšana. Nopirksim visa veida nolietotos svina akumulatorus, tuliteja samaksa. (beigtus AKB ,autobaterijas-lūžņi ,lom-AKB,Pb. lūžņi,ato katalizatori.info, aккумуляторы б/у,). Ieperkam lietotus autokatalizatorus un keramiku no tiem.

SIA "Zemes Racejs"

Riga

Ekskavatora pakalpojumi. Visa veida zemes darbi. Dažāda veida kausi. Strādājam ātri un kvalitatīvi. Bez brīvdienām.

SIA "Aron Cargo"

Riga

Loģistika Transporta pakalpojumi Kravu pārvadājumi

Mēs esam loģistikas uzņēmums, kas piedāva kravu pārvadājumu pakalpojumus pa Eiropu un Skandināviju. Atbildīgi palīdzēsim Jums importēt un eksportēt nepieciešamās preces par saprātīgām cenām. Piegādes nosacījumi katram pārvadājumam tiek apspriesti individuāli.

SIA "Domen Technics"

Riga

Smilšstrūkla krāsośana Auto virsbuves remonts Autoserviss

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes virsmas apstrādes jebkura izmēra daļas no metāla, koka un plastmasas. Smilšu strūklu virsmas apstrāde Auto disku apstrāde Riepu montāža, Riepu remonts. Virsbūves un disku krāsošana.

SIA "Turboline"

Riga

Rezerves daļas Turbokompresori Traktors

Turboline SIA ir piegādā rezerves daļas tada brenda ka New Holland, JCB, Caterpillar, Komatsu, VOLVO, Isuzu, Carraro un tā tālāk. Kā arī visiem turbokompresori veidiem.

Ekskavatora pakalpojumi

Ekskavatora pakalpojumi, kravas mašīnas pakalpojumi. Rēzeknes rajonā un visā Latvijā. Visa veida zemes darbi, planēšana un zemes izlīdzināšana

sia "SNE Serviss"

Rīga

Dīzeļu degvielas sistēmas Spraugu remonts Sūkņu remonts

dīzeļu degvielas sistēmu remonts,Common rail,sūkņu un sprauslu remonts.Kapitalais remonts spectehnikai,kravas un vieglo auto dīzeļu dzinejam.

Menedžeris Aleksandrs

Piedāvājam dažāda veida jūras konteinerus gan pārdošanā, gan nomā. Mūsu rīcībā ir jauni un lietoti jūras konteineri. Piedāvājam konteineru transportēšanu Latvija un ES teritorijā. Zvaniet, mums ir viss, kas saistīts ar konteineriem. Lielākā izvēle Latvijā!

Блюминг

Рига

Производим и поставляем экскаваторы-погрузчики на тракторах беларус. Цепные экскаваторы с цепью от 140мм. Коммунальные машины (щётка+отвал ) Вышки, Ямокопатели с глубиной копания до 2м. Бетоносмесители навесные

ПКФ Санлайф

Кременчуг

Производство грузоподъемной техники, солнечных коллекторов, комплектующие для откатных ворот, ножничных подъемников, мачтовых подъемников, грузовых лифтов, солнечных батарей, комплектующих для подъемных ворот

Jevgenijs

Riga

Transport Pārvadājumi

Sadzīvju tehnikas pārvadājuma, Klaviere, Mēbeles, Mantu un Cita ar mikroautobusiem Volkswagen (Maxi XXL visaugstākais un visgarākais) pa Rīgu, Latviju, Eiropu, Skandināviju, Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu.

SIA "LAD SERVICE"

Rīga

Celtnieciba Autoceltņa pakalpojumi Celtņa pakalpojumi

Profesionālie autoceltņa pakalpojumi 35-40 t. Streles 30+15 m hidrauliska papildsekcija. Pieredze vairāk nekā 25 gadus. Garantēta kvalitāte.