buv.lv

LABIEKĀRTOŠANA

SIA "Namejs Z"

Rīga

Bīstamo koku zāģēšana Koku kopšana vainaga veidošana Dzīvžogu cirpšana trimmerēšana

Bīstamo koku zāģēšana, koku vainagu veidošana, dzīvžogu cirpšana un trimmerēšana. Par mani- mežsaimniecības tehniķis, kokkopis (arborists) -Namejs Zelčs- Vairāk informācijas telefoniski. SIA ”Namejs Z” Veiksmīgu dienu!

SIA Aizkaru studija Viteral

Rīga

Aizkari žalūzijas dekor

Aizkaru šūšana: romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļi, pārklāji, spilveni. Aizkaru aksesuāri, stangas, sliedes, žalūzijas, moskītu sieti. Izbraucam ar paraugiem pie klienta, mērīšana, šūšana, piegāde un uzstādīšana. Izbraucam arī ārpus Rīgas. Strādājām arī brīvdienas.

Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv

Rīga

Ainavu dizains Ainavu dizains un apzaļumošana Dārza darbi

Ainavu dizainere Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā. Izstrādāšu un ierīkošu dārzu. Izstrādāju dārza dizaina projektu, ierīkoju, uzturu dārzu. Katrs dārzs - oriģināls darbs. Zvaniet!

SIA "Gardens"

Rīga

Teritorijas labiekārtošana Zāliena ierīkošana un kopšana Dzīvžogu stādīšana un kopšana

SIA "Gardens" piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. No projekta līdz košai teritorijai dabā. Mēs ierīkojam dārzus, zālienus un kopjam tos, pļaujam koptu zālienu, aizaugušas teritorijas, kā arī zāģējam kokus un to zarus. Sīkāk par mums: www.gardens.lv

SIA BKZ Dizains

Rīga

Koku zāģēšana Bīstamo koku zāģēšana Bīstamīe koki

Avārijas (bīstamo) koku zāģēšana. Zāģējam bīstamos kokus, zarus, sausos zarus, veidojam vainagus, kā arī visa veida zāģēšanas darbi grūti pieejamās vietās (virs jumtiem, elektrolīnijām, komunikācijām apstādījumiem, kapos, šauros iekšpagalmos u. c. ) ar alpīnisma paņēmieniem vai pacēlāju.

SIA "Zaļā Kompānija"

Ogre

Ainavu dizains un apzaļumošana Zāliena pļaušana Dzīvžoga stadīšana

Sniedzam teritoriju labiekārtošanas un apzaumošanas pakalpojumus. Nopļausim zālienu (pļaujmašīna, trimmeris), izlīdzināsim teritoriju, iestādīsim dzīvžogu, saplānosim dobes utt. Uzturēsim kārtībā Jūsu teritoriju, sakārtosim pavasarī un sagatavosim ziemai. Strādājam ātri un izpildam darbus laicīgi.

Частник

Рига

Ainavu dizains un apzaļumošana Laistīšanas iekārtas Teritorijas sakopšana

Ландшафтные работы. Озелинение и благоустройство территорий, садов. Клумбы, цветники, водоемы. А так же установка автоматической поливочной системы для газонов, клумб и цветников.

Bruģētaji

Rīga

Bruģakmens ieklāšana Bruģēšana Apmaļu uzstādīšan

Pieredzējuši bruģētāji uzliks Jums bruģi par pieņemamām cenām, ievērojot visas tehnoloģiskā procesa nianses. Lai aprēķinātu izmaksas bruģa segumam, mūsu meistaram ir jāizbrauc pie Jums un jāapskata teritorija, kas paredzēta bruģa ieklāšanai.

ART BETONAS.LT

Vilnius

Žogi Strūklaka Puķu pods

Sistēma simulē sētas blokus sasmalcinātu granīta. Savākti no blokiem ir piepildīti ar betona balstiem masu. Viegla un ātra montāža neprasa šuvju. Liela izvēle krāsas un tekstūru, ir iespaidīgs šie tikumi, kas ļaus jums, lai izveidotu stabilu un prestižu vidi ap māju.

SIA "Grin Way"

Riga

Ainavu dizains un apzaļumošana Beramkravu piegāde Speciālās tehnikas noma

Ainavu dizains, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana. Beramkravu piegāde: piegadājam smilti, dažādu frakciju granti, melnzemi, oļus, frēzētu asfaltu, sķembas un citas. Beramo kravu pārvadājumi ar pašizgāzējiem DAF(18 m3), МАN (12 м3). Pašizgāzēju noma. Ekskavatora NEW HOLLAND 115 B pakalpojumi.

Telpu uzkopšanas serviss "Hauslats"

Rīga

Telpu uzkopšana Uzkopšana Logu mazgāšana

Telpu uzkopšana, telpu ģenerālā uzkopšana, telpu uzkopšana pēc remonta

Tree Climbers, SIA

Rīga

Arborists kokkopis Vainagu kopšana Bīstamo koku zāģēšana

Arborists, kokkopis, koku kopšana, vainagu kopšana, koku zāģēšana, vainagu veidošana, koku ciršana, bīstamo koku zāģēšāna

SIA "Valmena Proclean"

Ogre

Uzkopšana apsaimniekošana Tīrīšanas darbi Mazgāšanas līdzekļi

Telpu vienreizējā, ikdienas un ģenerālā tīrīšanu. Klientam tiek piegādāti kvalitatīvi sanitāri – higiēniskie tīrīšanas līdzekļi, kā arī dažādu izmēru netīrumus uzsūcošie paklājiņi.

SIA "V SERVICE"

Bruģēšana Asfaltēšana Tehnika

Bruģēšana, asfaltēšana, bedrīšu remonts, teritorijas labiekārtošana, tehnikas noma

Latfences ŽOGI

Rīga

Koka žogs Vārti Paneļu žogs

Metāla, Koka, Lauksaimniecības žogu uzstādīšana Teritorijas apskate un tāmes sastādīšana bezmaksas.