buv.lv

Logi Durvis Koka Plastikāta Metāla

marupes logi

Jaunmarupe

Logi privatmajam PVC Logi durvis Furnitūra

Furnitūra bērnu drošībai Logi un durvis Mārupes logi ir uzņēmums, kurā apvienotas zināšanas, nepieciešamās iemaņas un pilnvērtīga ražošanas bāze, lai īstenotu ikviena klienta pārdrošākās idejas stiklojuma jomā.

SIA Rīgas Galdnieki

Rīga

Iekšdurvis Ārdurvis Masīvkoka Durvis priekš 602 119 467 103 Nestandarta koka durvis

Ražots Latvijā.Mūsu uzņēmums par pieejamajām cenām piedāvā masīvkoka iekšdurvju ražošanas un pārdošanas pakalpojumus – mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Mūsu produkcija ietver durvis ar standarta un nestandarta izmēriem Durvju izgatavošanai izmantojam šādus materiālus – osis, priede, ozols. Durvis ir iespējams notonēt vai nokrāsot pēc kataloga pēc klienta vēlmēm. Mūsu birojā Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu produkcijas paraugiem un saņemt bezmaksas konsultāciju. Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējis konsultants palīdzēs Jums

SIA "EKO-LIMIT"

Rīga

Koka logi Logi Ārdurvis Koka durvis Kāpnes Durvis Koka-alumīnija logi Alumīnija logi Logi privatmajam Logi IV-90

Galdniecība ražo koka logus ar selektīviem stikliem sērijveida dzīvokliem un privātmājam. Koka logi tiek izgatavoti no līmētas Latvijas ražojuma brusas. Par pieņemamām cenām ražojam ārdurvjus un starpistabu durvjus, starpsienas un BĪDĀMĀS DURVIS.

SIA "KALIFEKS"

Rīga

Zāģmateriāli Kokapstrāde Dēļi Ozols Osis Kļava Ķirsis Liepa Mēlnalksnis Goba

Piedāvājam neapzāģētus, sausos galdniecības dēļus (mitrums 8-10 %: ozols, osis, priede un citie) logu, durvju izgatavošanai.

Бригада мастеров BUV.LV

Rīga

Mēbeļu remonts Logu remonts Durvju remonts Durvju restaurācija Krāsojam Restaurācijas darbi Logu montāža Durvju montāža Mēbeļu salikšana Mēbeļu restaurācija

Veco koka logu, durvju un mēbeļu renovācija. Logu un durvju uzstādīšana, mēbeļu salikšana. Žalūziju montāža. Visu veidu virsmu sagatavošana un krāsošana. Profesionālie mērītāja pakalpojumi.

Studio Freestyle, sia

Rīga

Stiklu Tonēšana Aizsarplēves. Matētās dekoratīvās plēves Spoguļplēves Stikls Spoguļi

Logu Plēves. Stiklu tonēšana, Pret saules starus plēves, Aizsargplēves logiem, matētās plēve. Spoguļplēves ar vienu virzenu redzamibu. Energoefektīvas plēve, logu aplīmēšana. Plēves noņemšana. Starpsienas aplīmēšana. Foto drūka, plotera darbi. Spoguļi, stikls

Vindecor

riga

Žalūzijas žaluzijas plastikāta logiem žaluzijas izgatavošana žaluzijas cenas moskitu tikls

Žalūzijas ražošana -izgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums, rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.

LATDOORS

RĪGA

Starpistabu durvis Iekšdurvis Durvis

Interneta veikals LatDors piedāvā iekšdurvis, starpistabu durvis, metāla durvis dzīvoklim un mājai. Plašs durvju sortiments no labākajiem un pazīstamākajiem ražotājiem. Organizējam un nodrošinām preču piegādi objektos Rīgā un ārpus tās.

RILAT DOORS

Riga

Iekšdurvisdurvis PVC

Jau vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi strādājam Latvijas plastmasas logu un mēbeļu ražošanas tirgū. Šajā laikā produkcijas sortiments ir ievērojamā mērā paplašinājies, un šobrīd „Rilat Doors” salonā Jūs varat iegādāties: PVC, koka, alumīnija logus, durvis un bīdāmās sistēmas; Visa veida žalūzijas un moskītu tīklus; Virtuves, skapjus, korpusa mēbeles pēc pasūtījuma; Metāla un starptelpu durvis jebkurai gaumei.

IK JACINA

Rīga

PVC Logi un Durvis Metāla ārdurvis Starpistabu durvis

PVC LOGI un DURVIS Metāla Durvis Garāžas vārti Iekšdurvis (Starpistabu durvis)

BUVCENTRS.LV - SIA TABUGER

Рига

Būvmateriāli Stikls Kokmateriāli

STIKLS - VAIRĀK NEKĀ 100 VEIDI • SPOGULIS • VIRTUVES PANEĻI • STIKLA PAKETES • BŪVMATERIĀLI • BŪVMATERIĀLI • KOKMATERIĀLI • DURVIS • SILTUMIZOLĀCIJA • JUMTA SEGUMI • BLOKI, BRUĢIS • FURNITŪRA • MONTĀŽA UN PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!

LD Baltija

Rīga

PVC Logi Metāla Durvis Vārti

PVC logi un durvis premium klases 4 darba dienu laikā. Ražojam visu veidu, izmēru un krāsu PVC konstrukcijas no standarta līdz ekskluzīvam. Vairāk informācijas meklējat mūsu mājaslapā www.ldbaltija.lv

SIA Firma FM

Riga

Stikls Spoguļi Virtuves paneles

Stikla starpsienas. Dažāda veida fiksētas, bīdāmās, saliekamās, ar durvīm vai bez tām; Stikla durvis. Vienviru, divviru durvis, veramās, bīdāmās; Stikla margas un norobežojumus. Balkoniem, kāpnēm, liftiem;

SIA VENTUM - Durvis un furnitūra

Daugavpils

Metāla durvis Daugavpilī Metāla durvis Daugavpilī Laminētas koka iekšdurvis

Durvju salons 1.pasažieru ielā 12a piedāvā plašu durvju un durvju furnitūras izvēli. Salonā ir izstādīti vairāk nekā 50 durvju paneļu paraugi ar dažādu apdari. Kā arī piedāvājam ārdurvis, stikla, industriālās un ugunsdrošās durvis.