buv.lv

Logi Durvis Koka Plastikāta Metāla

SIA "EKO-LIMIT"

Rīga

Koka logi Logi Ārdurvis Koka durvis Kāpnes Durvis Koka-alumīnija logi Alumīnija logi Logi privatmajam Logi IV-90

Galdniecība ražo koka logus ar selektīviem stikliem sērijveida dzīvokliem un privātmājam. Koka logi tiek izgatavoti no līmētas Latvijas ražojuma brusas. Par pieņemamām cenām ražojam ārdurvjus un starpistabu durvjus, starpsienas un BĪDĀMĀS DURVIS.

SIA "KALIFEKS"

Rīga

Zāģmateriāli Kokapstrāde Dēļi Ozols Osis Kļava Ķirsis Liepa Mēlnalksnis Goba

Piedāvājam neapzāģētus, sausos galdniecības dēļus (mitrums 8-10 %: ozols, osis, priede un citie) logu, durvju izgatavošanai.

Бригада мастеров BUV.LV

Rīga

Mēbeļu remonts Logu remonts Durvju remonts Durvju restaurācija Krāsojam Restaurācijas darbi Logu montāža Durvju montāža Mēbeļu salikšana Mēbeļu restaurācija

Veco koka logu, durvju un mēbeļu renovācija. Logu un durvju uzstādīšana, mēbeļu salikšana. Žalūziju montāža. Visu veidu virsmu sagatavošana un krāsošana. Profesionālie mērītāja pakalpojumi.

marupes logi

Jaunmarupe

Logi privatmajam PVC Logi durvis Furnitūra

Furnitūra bērnu drošībai Logi un durvis Mārupes logi ir uzņēmums, kurā apvienotas zināšanas, nepieciešamās iemaņas un pilnvērtīga ražošanas bāze, lai īstenotu ikviena klienta pārdrošākās idejas stiklojuma jomā.

"Logi jums"

Riga

Logi pvc Žalūzijas Metāla Durvis Loggijas apdare un sasilšana Pvc logu remonts

PVC logi, logi privātmājām, logi seriālām mājām, nestandarta loga konstrukcijas, logi no plastikas, logi alumīnija, no plastikas logu remonts, logu montāža, ofisu starpsienas, apdare un lodžiju siltināšana, metāliskas durvis...

Дверные работы

Riga

elbor Cisa mottura securemme Sledzenu maina Durvju remonts

Монтаж и ремонт металлических и деревянных дверей. также замена и врезка замков, реставрация и другие работы по дверям. работа выполняется качественно и в кротчайшие сроки.

Vindecor

riga

Žalūzijas žaluzijas plastikāta logiem žaluzijas izgatavošana žaluzijas cenas moskitu tikls

Žalūzijas ražošana -izgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums, rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.

SIA Rīgas Galdnieki

Rīga

Iekšdurvis Ārdurvis Masīvkoka Durvis priekš 602 119 467 103 Nestandarta koka durvis

Ražots Latvijā.Mūsu uzņēmums par pieejamajām cenām piedāvā masīvkoka iekšdurvju ražošanas un pārdošanas pakalpojumus – mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Mūsu produkcija ietver durvis ar standarta un nestandarta izmēriem Durvju izgatavošanai izmantojam šādus materiālus – osis, priede, ozols. Durvis ir iespējams notonēt vai nokrāsot pēc kataloga pēc klienta vēlmēm. Mūsu birojā Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu produkcijas paraugiem un saņemt bezmaksas konsultāciju. Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējis konsultants palīdzēs Jums

Studio Freestyle, sia

Rīga

Stiklu Tonēšana Aizsarplēves. Matētās dekoratīvās plēves Spoguļplēves Stikls Spoguļi

Aizsargplēves logiem, matētās plēve. Spoguļplēves ar vienu virzenu redzamibu. Energoefektīvas plēve, logu aplīmēšana. Logu plēves. Stiklu tonēšana, Pret saules starus plēves, Plēves noņemšana. Starpsienas aplīmēšana. Foto drūka, plotera darbi. Spoguļi, stikls

SIA Eling

Riga

Garāžu varti Durvis Restes

Izgatavosana un montaza pec pasutijuma: metala durvju, garazas vartus, rezgu durvju, logu restes.

LATDOORS

RĪGA

Starpistabu durvis Iekšdurvis Durvis

Interneta veikals LatDors piedāvā iekšdurvis, starpistabu durvis, metāla durvis dzīvoklim un mājai. Plašs durvju sortiments no labākajiem un pazīstamākajiem ražotājiem. Organizējam un nodrošinām preču piegādi objektos Rīgā un ārpus tās.

RILAT DOORS

Riga

Iekšdurvisdurvis PVC

Jau vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi strādājam Latvijas plastmasas logu un mēbeļu ražošanas tirgū. Šajā laikā produkcijas sortiments ir ievērojamā mērā paplašinājies, un šobrīd „Rilat Doors” salonā Jūs varat iegādāties: PVC, koka, alumīnija logus, durvis un bīdāmās sistēmas; Visa veida žalūzijas un moskītu tīklus; Virtuves, skapjus, korpusa mēbeles pēc pasūtījuma; Metāla un starptelpu durvis jebkurai gaumei.

IK JACINA

Rīga

PVC Logi un Durvis Metāla ārdurvis Starpistabu durvis

PVC LOGI un DURVIS Metāla Durvis Garāžas vārti Iekšdurvis (Starpistabu durvis)

BUVCENTRS.LV - SIA TABUGER

Рига

Būvmateriāli Stikls Kokmateriāli

STIKLS - VAIRĀK NEKĀ 100 VEIDI • SPOGULIS • VIRTUVES PANEĻI • STIKLA PAKETES • BŪVMATERIĀLI • BŪVMATERIĀLI • KOKMATERIĀLI • DURVIS • SILTUMIZOLĀCIJA • JUMTA SEGUMI • BLOKI, BRUĢIS • FURNITŪRA • MONTĀŽA UN PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!