buv.lv

ELEKTROMONTĀŽA, MEISTARI-ELEKTRIĶI

Elektroinstalācijas Pārbaude - http://elektroparbaude.bmsbaltic.eu

Rīga

Elektroinstalācijas pārbaude Elektroinstalācija Sertificēts elektriķis

Atradīsim vājās vietas un atklāsim problēmas elektroinstalācijā, izdosim pārbaudes aktu ar elektriķa atzinumu. Padlīdzēsim sakārtot ugunsdrošības dokumentāciju. Bez pārbaudes akta - balstoties uz MK noteikumiem Jums var neizmaksāt apdrošināšanas atlīdzību vai pat uzlikt naudas sodu! Piedāvājam ērtu servisu un 24/7 atbalstu.

ELEKTRON

Rīga

Kabeļu izolācijas pretestības Termogrāfijas apsekošana Projektēšana elektrisko tīklu

SIA ELEKTRON nodarbojas ar elektroapgādes projektu izstrādi un piedāvā pieņemt ekspluatācijā Jūsu elektroapgādes objektus, izrakstot sertificēta elektriķa atzinumu.

Услуги опытного электрика - Elektriķis

Riga

Elektrība Elektromontāžas darbi Elektroinstalacijas darbi

t. 22136312 Elektrikis ar darba pieredzi veic elektromontāžu jebkura grutibas līmenja un apjoma no dzivokliem un mājam līdz industrialajiem ēkam un veikaliem.

Dmitrievs Igors

Rīga

Elektrība Elektromontāžas darbi Elektroinstalacijas darbi

Komercēku, privatmāju un dzīvokļu elektromontāžas pakalpojumi, elektroinstalācijas pārbaudes dokumentācija un mērījumi

Balticled.lv

Rīga

LED apgaismojums LED lampas LED gaismekļi

Elektromontāžas darbi / LED apgaismojma uzstādīšana BalticLED var veikt LED apgaismojuma uzstādīšanu (elektromontāžu) visām pie mums iegādātajām lampām un gaismekļiem, ieskaitot gaismas ierīču elektrības padeves vadu montāžu, kā arī veco ierīču demontāžu (pēc nepieciešamības). Darba posmu saraksts ir atkarīgs no attiecīgā apgaismes projekta sarežģītības pakāpes. Darbu izpildes termiņi un cena tiek aprēķināti pēc darbietilpības izvērtēšanas rezultātiem. Nomainīsim Jūsu Halogēna vai kvēlspuldžu lampas un uzstādīsim LED lampas.

Elektro-S

Rīga

Elektriķis Elektromontāžas darbi Elektroinstalacija

рофессиональный электромонтаж в домах, квартирах, офисах, торговых помещениях. Замена старой электропроводки, монтаж новой. Установка /замена розеток, выключателей, светильников, бра. Подключение бытовой техники.

SIA "Jumis HB"

Rīga

Nepārtrauktās barošanas avoti Dīzeļa ģeneratori Energoaudits

Garantētās un nepārtrauktās barošanas sistēmas, dīzeļa ģeneratori, zibensaizsardzības un zemējuma sistēmas ofisa un sabiedriskām ēkām - projektēšana, piegāde, instalācija, apkalpošana.

SIA "EKKS"

Rīga

Elektromontāžas darbi Apsardzes signalizācija Zemes darbi

Elektromontāža, pretestības mērījumi nodošana ekspluatācijā, apsardzes sistēmu montāža.

Услуги опытного электрика в риге

Rīga

Elektrība Elektriķis Elektroinstalacija

Elektriķis ar lielu pieredzi. Visa veida elektriskie darbi. Teicama kvalitāte, zemas cenas. Visa veida elektriskie darbi.

Elektrium

Riga

Elektroinstalacija elektrķis Elektromontāžas darbi Projektēšana elektrisko tīklu

Elektromontāžas darbus līdz 20 kV: telpu iekšējās instalācijas montāžu, remontu; kabeļu līniju montāžu un remontu; gaisvadu līniju montāžu un remontu; apgaismojuma sistēmu montāžu; elektroietaišu pārbaudi un regulēšanu.

OK SERGELI ELEKTRO MONTAJ PLYUS

ТАШКЕНТ

Elektrība Elektromontāžas darbi Santehnikas darbi

Все виды электромонтажных работ под ключ. Мы предлагаем следующие услуги: http://svetanet.ucoz.ru/ выезд в любую точку Ташкента звоните. Всегда рады вам помочь.

SIA ELVEST

RIGA

Elektrība Elektromontāžas darbi Renovacija

Firma SIA 'ELVEST' darbojas: montāžas elektrisko skapju līdz 4 500 ampēri. automātika (ARI, automātiskas ugunsgrēka задвижкой/sūkņiem) rekonstrukcija veco elektro vairogu.jomā elektro skapji un rekonstrukcijas paneļu vairāk nekā 10 gadus

SIA "LEDEKSPERTS"

Rīga

Led apgaimojuma LED lampas Apgaimojuma

Led apgaimojuma tirdzniecība un uzstādīšana noliktavām, ražotnēm, birojiem un citiem objektiem. Ledeksperts – поставщик LED-освещения и разработчик светотехнических проектов и решений с использованием новейших технологических достижений отрасли.

SIA VT-PRO

RIGA

Videonovērošana Apsardzes signalizācija Vājstrāvas tīkli

Video novērošana, apsardzes signalizācijas, Optisko šķiedru kabeļu metināšana, uzstādīšana visu vājstrāvu sistēmas un optisko tīklu veidi ieklāšana kabeļu līniju kanalizācijas, pa gaisu un telpās.

Услуги Электрика

Рига

Услуги электрика. Ремонт электропроводки. Установка люстр. Замена электропроводки. Опыт 14 лет. Выполню все виды электромонтажных работ. Свой инструмент. Работаю по Риге и Рижскому району.