buv.lv

Dzīvokļu remonts Kosmetiskais remonts Telpu apdare

URBSANA.LV

Rīga

Caurumi sienās un grīdās Ailes zāģēšan sienās un grīdās Caurumu urbšana betonā

Caurumu urbšana, ailes izzāģēšana sienās un grīdās. Caurumu urbšana ventilācijai, santehnikai, siltumapgādei, elektrībai un citiem inženiertehniskajiem tīkliem. Logu un durvju ailes izzāģēšana, metāla konstrukcijas nostiprināšana pēc projekta. Kvalitatīvs darbs un saprātīgas cenas.

sia ARESON

Riga

Remonts

Бригада квалифицированных специалистов. / Kvalificētu speciālistu brigāde Выполняем ремонт и отделку квартир, домов, торговых залов, производственных помещений, офисов и т. д. / Veicam remontdarbus un iekšējās apdares darbus dzīvokļiem, mājām, tirdzniecības zālēm,

meistars Matīss www.remonto.lv

Salaspils

Remontdarbi Iekšēja apdare Dzīvokļu remonts

Veicam iekštelpu kosmētiskos un kapitālos remontdarbus. 11-gadu darba pieredze celtniecībā, Strādājam ātri un kvalitatīvi.

SIA REAL BŪVE

Rīga

Kapitalais remonts Dzīvokļu remonts Remonts-celtniecības darbi

Veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. Dzīvokļu, biroju, privātmāju kapitālo vai kosmētisko remontu. Izpildīsim visus uzdevumus, kuri saistīti ar remonta un apdares darbiem. Garantija! Piezvaniet un mēs būsim priecīgi pārvērst Jūsu remonta idejas realitātē!

SIA MASTER CITY

Rīga

Mājas meistars Elektriķa pakalpojumi Santehniķa pakalpojumi

Piedāvājam visplašāko pakalpojumu klāstu Jūsu mājai vai birojam: santehniķa, elektriķa pakalpojumi, mājas meistars, tehnikas un mēbeļu montāža un remonts, apdares darbi utt.. Ātra un kvalitatīva darbu izpilde! Veicamo darbu garantija!

Mаster Pro

Riga

Telpu remonts

Plašu profilu meistari izpildis jebkurus apdares darbus: kosmetisko,kapitalo,remontus,reģipša konstrukcijas,piekaramie gresti,apmēšana,krāsošana,tapešu līmēšana,lamināta ieklāšana,logu un durvju uzstādišana,dažadu sledžu uzst.un citi darbi.

SIA “Perfekt Būve”

Ogre

Buvnieciba Telpu remonts Telpu iekšeja apdare

Būvniecība un rekonstrukcija, iekšējie apdares darbi, inženierkomunikāciju darbi, interjera un dizaina izstrāde un realizēšana.

SIA ARTDELUX

Rīga

Telpu iekšeja apdare Santehnikas darbi Elektroinstalacijas darbi

Viss telpu remontam, elektroinstalācija, santehniskie darbi, centrālās apkures ievilkšana. Avārijas izsaukumi visu diennakti. Strādājam arī ar saviem materiāliem, pēc izvēles

SIA JUSV TRADE

Rīga

Строительно-ремонтные работы Строительные материалы Опытная бригада

Бригада строителей при магазине стройматериалов ( www.buvdarbiem.lv ) выполнит отделочные работы любой сложности. Выполняем косметический и капитальный ремонт, а также все задачи связанные с ремонтно-отделочными работами: -

DEkoProjekt

Riga

Dekoratīvā apdare Dekoratīvais krāsojums Venēcijas apmetums

Visaugstākās klases dekoratīvā apdare, patinēšana, zeltīšana, sienu gleznojumi, venēcijas apmetums. Sauciet mūsu jauko komandu un mēs paveiksim jūsu mājā to, ko nespēj citi.

Aleksandr

Riga

Celtniecība un remonts Santehnikas darbi Remontdarbi

špaktelēšana, krāsošana, tapetes, ģipškartons (reģipsis), lamināts + dizaina plānošana. Liela pieredze, savs instruments. Izskatīšu visus piedavājumus, par cenu vienosimies. Ja vēlaties kvalitatīvi un estētiski paveiktu darbu, zvaniet.

NORDHUSE

COPENHAGEN

Датская-,NORSK строительная компания Team ищет партнеров или рабочих в сфере строительства. Все детали по телефону или эл. почте.

veseligamaja.lv

Daugavpils

Pelējums Air box comfort Ventilācijas vārsti

Vai Jūsu telpās nepietiek svaiga gaisa un/vai liels mitrums, svīst logi, pelējums uz sienām, kondensāts uz logiem? Loga vārsts Airbox Comfort – lēts un efektīvs risinājums, lai atbrīvotos no aizlikuma, mitruma, logu svīšanas un pelējuma problēmām. Cena: 14 €

SIA "TAG būve"

Rīga

Telpu remonts Remonta darbi Pieredzējis meistars

Mūsu profesionālā meistaru komanda izdarīs jebkādu remonta darbu jūsu dzīvoklī vai mājā. Esam labi aprīkoti, runājam latviešu, krievu, angļu valodās, strādājam Rīgā un Rīgas rajonos, ar fiziskām un juridiskām personām. Veicam avārijas izbraukumus. Zvaniet un piesakiet savu meistaru!