Buv.lv
Kategorijas
Noteikumi > Pakalpojumi un tarifi > Sadarbība > Pielikt informāciju

BUV.LV savu darbību uzsāka 2007. gadā, apkopojot un publicējot informāciju par celtniecības biznesu. Mūsu galvenais mērķis – sniegt potenciālajam pasūtītājam kvalitatīvu un konkurētspējīgu informāciju, kura ir ērti pārskatāma un pieejama visiem. Mēs aicinām visus apvienoties – tas darbojas!

Piedāvājam ideālu veidu kā neliela firma vai individuālais meistars var informēt potenciālos klientus, neieguldot naudu savas interneta mājaslapas izveidē, kuras prognozējamais apmeklētāju skaits būtu tuvs nullei.

- Bet kur var izlasīt par celtniecības brigādēm un individuālajiem meistariem, kas veic dzīvokļu remontus un privātmāju celtniecības darbus, jo tieši viņi izpilda 90% šo darbu?

Izskatot daudzos avīžu sludinājumus, kļūst skaidrs, ka nav nemaz tik viegli tajos orientēties. Ir grūti pēc sludinājuma teksta noteikt kas veiks šos darbus - respektējama celtniecības kompānija vai vismaz pieredzējušu celtnieku brigāde vai arī nekvalitatīva darba veicēji. Tikai internetā var lēti ievietot neierobežotu daudzumu informācijas, kuru var aplūkot un mainīt jebkurā laikā.

Daudzām būvorganizācijām ir savas interneta mājaslapas, bet daudzi potenciālie klienti par tām pat nenojauš. Pat ja nejauši atverat šādu mājaslapu, tad tur tiek piedāvāta tikai šīs organizācijas produkcija vai pakalpojumi. Šeit jūs nekad neatradīsiet konkurentu piedāvājumus, un arī informācijas ir maz, jo šādas mājaslapas galvenais uzdevums ir reklamēt savu preci vai pakalpojumu. Bet klientam jāpiedāvā iespēja izvēlēties sev piemērotāko, tāpēc jābūt plašam piedāvājumu klāstam, vēlams ar izsmeļošu informāciju par preci vai pakalpojumu, to cenām un fotogrāfijām. Pretējā gadījumā viņš neizlems kaut ko nopirkt vai pasūtīt.

Mēs piedāvājam Jums iespēju izvietot reklāmu un izsmeļošu informāciju par Jūsu firmu vai brigādi Internetā. Piereģistrēties un izvietot informāciju.

Paredzētas maksas iespējas kontaktu daudzuma un efektivitātes uzlabošanai. Pakalpojumi un tarifi.

BUV.LV regulāri attīstās un mēs centīsimies to veidot par tiešām nepieciešamu un efektīvu instrumentu.

Rakstiet mums Buv.lv!

Noteikumi > Pakalpojumi un tarifi > Sadarbība > Pielikt informāciju

Ieteicams