Buv.lv
Kategorijas

Podiņš

 • Podiņš Арсений

  Podiņš Арсений

  Арсений

  Рига
  Atjaunojam, Podiņš, Jumts

  Celtniecības un apdaru darbu jebkuras ainas. Privātmāju būvniecība. Kvalitatīvi un ātri. Par mums Darba pieredze būvniecībā vairāk kā 20 gadus. Papildus Nosacījumi pārteicas individuāli.

 • Podiņš Podnieks, Krāšņu meistars

  Podiņš Podnieks, Krāšņu meistars

  Podnieks, Krāšņu meistars

  Rīga, Ogre, Sigulda, Madona, Smiltene, Gulbene, Alūksne, Balvi
  Kamīni, Krāsnis, Dūmvadi skursteņi

  Būvēju un remontēju visa veida podiņu krāsnis, pirts krāsnis, ķieģeļu krāsnis, kamīnus, kamīnkrāsnis, dārza kamīnus, plītis, sildmūrīšus, dūmvadus. Tāmes sastādīšana, konsultācijas. Individuāla pieeja katram klientam. Iespējama materiālu piegāde. Strādāju pa visu Latviju.

 • Podiņš Buvesim1

  Podiņš Buvesim1

  Buvesim1

  Рига
  Celtniecības un remonta darbi, Santehnikas darbi, Telpu remonts

  Izpildīšu visus celtniecības darbus pa iekšēju telpu (dažādu līmeņu griesti, regips, arkas, podiņš, tapetes, maljarka, durvju bloka aizstāšana, linoleja uzlīme, laminat, ) visa vejda santehniskie darbi. apdari garantēju godprātīgu, kvalitāti un termiņus. Par mums Darba stāžs Būvniecībā 8 Gadus Mūsu darbi samaksa katru nedelju piekdiena, pec padaritas darbas!!!

 • Podiņš Pechnik.lv

  Podiņš Pechnik.lv

  Pechnik.lv

  Рига
  Kamīni, Krāsni, Podiņš

  Plīts, kladka un krāsnis, kamīni, pirts krāsnis, plītis, holandiešu, zviedru, krievu krāsnis, kušetes remonts.

 • Podiņš мастер Сергей

  Podiņš мастер Сергей

  мастер Сергей

  Daugavpils

  Dzīvokļu, māju, ofisu iekšēja apdare. (Nogāzes, durvis, laminat, tapetes, podiņš, arkas, regips sienas, griesti.) kvalitāte

 • Podiņš SIA EdBuilder

  Podiņš SIA EdBuilder

  SIA "EdBuilder"

  Рига
  Podiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi

  Brigāde, izpildīs apdares darbus, jebkuras sarežģītības un apjoma. No kosmētiska līdz ekskluzīvai apdarei, ar dizainera pakalpojumu. Tai skaitā, ne standarta lēmumi no regipsa (naplivi, figūras, logi, arkas). Santehniskie darbi, ūdensvada, kanalizācijas, apkures aizstāšana. Santehniski aparātu uzstādīšana. Podiņa piekravāšana, jebkuras sarežģītības un apjoma, tai skaitā, ar dizainera pakalpojumu. Keramikas uzstādīšana un elektromontāžas darbi. Atlaides un materiāla piegāde. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Garantija uz darbu. Līgums. Papildus Noslēdzam līgumu. 2.gada garantija pa līgumu. Paši iepērkam un atgādājam materiālu. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Tāmju sastādīšana ir bezmaksas. Telpu, dzīvokļu, māju, ofisu, veikalu profesionāla sakopšana. Darām kompleksveida telpu sakopšanu pēc remonta - logu un grīdas mazgātne visu ainu. Ierīvēšana ar podiņa vasku un grīdas. Ražojam jumtaugšu sakopšanu, pagrabu un tamlīdzīgi. Izvedīsim drazas uz izgāztuvi. Tāpat ir iespējama pastāvīga telpu sakopšana. Garantija uz darbu.

 • Podiņš Azar

  Podiņš Azar

  Azar

  Рига
  Krāsojam, Iekšēja apdare, Piekaramie griesti

  Jebkuru telpu visa iekšēja apdare: krāsotāju darbi, tapešu uzlīme, regips, piekarināmie griesti, flīze / podiņu, elektriķi, sanitārtehniķi. Meistars ar pieredzi vairāk kā 12 gadus. Materiālu palīdzība iepirkumā un piegādei. Drazu eksportēšana. Tāmes sastādīšana - bezmaksas. Līgums. Garantija uz darbu. Konsultācijas. Strādāju tikai uz viena objekta, līdz viņa pilnajai pabeigšanai. Ātri un kvalitatīvi.

 • Мастер,Мастера

  Рига
  Podiņš, Līmējam, Krāsojam

  Plata profila meistari. santehniskie darbi, elektroinstalacija, apmetuma darbi, kas krāsotāji un regipsovie darbi. Apdares darbu visas ainas. Liela darba pieredze un pievilcīgas cenas. Zvanāt

 • Частная Бригада строителей

  Рига
  Podiņš, Lamināts, Krāsojam

  Mūsēja brigāde specializējas uz darbu grāmatošanas, kuri celtniecības, remontu un apdares. Brigādes speciālisti sakrāja lielu pieredzi pa ārēju un iekšēju apdares darbu grāmatošanu. Mēs īsteno visu darbu kompleksu, ieskaitot fasāžu siltināšanai, remontu un dzīvokļu, māju un ofisu apdari .

 • SIA "LBF BUVNIEKS"

  Рига
  Podiņš, Fasāde, Demontējam

  Jebkuri remonta-celtniecības darbi. Betonu, murnieciba, fasāžu darbi, iekšēja apdare, santehnika, elektriķa, ventilācija, jumta segumu darbi un cits. Par mums Firma ir nodibināta nesen. Visi tās organizatori ir saistīti ar būvniecību līdz desmit gadiem. Mūsu darbi Visa informācija saistīta ar lieliem objektiem tiekoties, tā kā tika būvēti zem vadības citu firmu pie tiešās mūsu klātbūtnes un kontroles. Papildus Pārteicas tiekoties pasūtītāju un izpildītāju.

 • Podiņš SIA ADS group

  Podiņš SIA ADS group

  SIA "ADS group"

  Рига
  Podiņš, Krāsojam, Dizains

  Jūsu rīcībai jebkura sarežģījuma un apjoma VISU VEIDU CELTNIECĪBAS DARBI, rekonstrukcija; renovācija un remonts; vēsturisko objektu rekonstrukcija; demontāžas darbi; betona darbi, flīzēšana; metāla, reģipsa un koka konstrukciju montāža; jumta darbi; apdares un krāsošanas darbi; elektrokomunikācijas; santehnikas darbi. Palīdzība dizaīnā Jūsu dzīves vietai un darba vietai. Termiņu ievērošana. Darba kvalitāte atbilst Latvijas celtniecības normatīviem. Vienmēr svaigi piedāvājumi NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA iegadei (apartamenti, ēkas, zemes gabali, ūdens tilpnes). Pilna pakete pakalpojumu pārdodot un formējot Jūsu īpašumu.

 • Svetlana Ke

  Рига
  Balsinājam, Podiņš, Lamināts

  Visa veida apdares darbi. Veicam privat maju celtniecibu, (fibo. kiegeli, gazbetons) apmetums, gridas ieklasana (laminats, linolejs). Cenas no apjoma. Kvalitate teicama. Termini reali.

 • Sia "AKSEL Būvnieks"

  Рига
  Podiņš, Jumts, Līmējam

  Apdares visu ainu darba, atšķirīgu ainu cēlapmetums, jumtu uzstādīšana, siltināšana un dekorēšana atšķirīgi materiāliem Par mums Tirgū jau astoņus gadus visi meistari ar deplomami par celtniecības koledzha nobeigumu Mūsu darbi Vairāk kā 80% objektus var paskatīties ar savējām acīm, pie vēlmes var visus objektus saņemt pa elektronisko pastu Papildus Visi nosacījumi tiek sastādīti ar katru saimnieku individuāli

 • sia "bv-buve"

  Рига
  Podiņš, Lamināts, Krāsojam

  Sienas Starpsienu demontāža, sienu. Krāvums, apmetums, gruntējums, flīze Grīdas Pamatu ierīce grīdas, hidroizolācija, keramiskas flīzes, laminata. Kājlīstu uzstādīšana. Griesti Griestu demontāža, pārjumšanu. Plaisu aiztaisīšana, apmetums, gruntējums. Augstvērtīgs špaktelēt. Krāsojums, rozetes, karnīzes, moldingi. Jebkuras formas un sarežģītības pakāpes piekarināmo griestu ierīce. Santehniski darbi Ūdensapgādes un kanalizācijas kompleksveida atlocīšana. Radiatoru, santehniki, ūdens sildītāja, mašīnas lai nodzēstu un trauku mazgātnes uzstādīšana. Elektromontāžas darbi Elektriska atlocīšana, kabeļa starplika, elektriski vadi. Rozešu, gaismekļu, slēdžu montāža. Karstumi skapju pieslēgums, elektrisku plātņu. Par mums Pamatprincipi ir: princips «ĀTK» (Ātri, Taupīgi, Kvalitatīvi); Uzticība šiem principiem – drošuma un pareģo ķīla. 1. princips «ĀTK» Ātri (celtniecības, apdaru darbu izpildes termiņš aptuveni 4-6 mēnešus); Taupīgi (cenas – vidējitirgi); Kvalitatīvi (pārvaldes ar kvalitāti sistēmas izmantošana, kvalitatīvu, ekoloģiski tīru materiālu pielietojums + garantija ir 2-5 gadus uz izpildītajiem darbiem).

 • сами по себе

  Рига

  iekšēja un ārēja ēku apdare, podiņa krāvums, regipsom sienu un griestu apšuve. dzīvokļu remonts. Par mums strādājam brigādi, bez starpniekiem. darbu pieredze 10 gadus.

Ieteicams