Buv.lv
Kategorijas

Metinājums

 • Metinājums SIA A-Rent

  Metinājums SIA A-Rent

  SIA "A-Rent"

  Рига
  Noma fasāžu sastatnes, Dziļumu vibratori, Pumpji

  1.Piedāvājam nomat fasāžu sastatnes, mitrumsavaceji, vibroblietes 70- 330 kg, vibrokajas , dziļumu vibratori, pumpji, 3-7kW ģeneratori, ģeneratori ar metinājumu, perforatori, betonmaisitaji, opt. nivelieri, regipsu pacēlāju, gāzgriešanu, 30-70 kW gāzes sildītāji, kompresoru un t.t. 2.Veicam komercpārvadājumi apjomam no 0 līdz 30 m2 3.Rokam tranšejas kabeliem u.c.

 • EVERLAST IK

  Rīgā
  Konsultācijas, Metāls, Elektroinstalacijas darbi

  Specializējamies dažādu pakalpojumu sniegšanā: - elektroinstalacijas darbi - santehnikas darbi - metāla konstrukciju izgatavošanā - projektu, skiču izgatavošana un tāmēšana - kravas, mantas pārvadājumi.

 • kalējs Jānis Banka

  Rīgā
  Kāpnes, Metāls, Metinājums

  Kalējs. 100% roku darbs. Metālmākslas izstrādājumu izgatavošana un uzstādīšana - kamīnpiederumi, gaismas ķermeņi, eņģes, vārti, margas, dažādi apkalumi u.c. darbi.

 • Metinājums SIA TMK grupa

  Metinājums SIA TMK grupa

  SIA "TMK grupa"

  Рига
  Metāls, Metinājums, Fasāde

  Mūsu darbības sfēra ir izgatavošana, montāža un automātisku vārtu apkalpošana. Varam piedāvāt Jums garāžas, sekcijas, veramie vārti un rituļvārti. Visām vārtu ainām tiek izmantota automātika "NICE". 2.gada garantija uz aprīkojumu. Iepriekšminētā automātikas bagāta izvēle ļaus noskaņot vārtu darbu tieši tā, kā vajag Jums, nodrošinot ērtību un drošību.

 • SIA FORRINT

  Рига
  Durvis, Metāls, Metinājums

  Metālkonstrukciju izgatavošana, vārtiņu, bīdāmo garāžu vārtu, kā ar rokas tā arī ar automātisku pārvaldi ( ar kaldināšanas elementiem)

 • "J.L.Global Union" SIA

  Рига
  Konsultācijas, Kāpnes, Metāls

  Celtniecibas darbi Guļbūvju izgatavošana Metāla konstrukciju izgatavošana un montāža Projektu tāmēšana

Ieteicams