Buv.lv
Kategorijas

Maksliga ada

 • Maksliga ada Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv

  Maksliga ada Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv

  Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv

  Rīga
  Ainavu dizains, Ainavu dizains un apzaļumošana, Dārza darbi

  Ar manu palīdzību, Jums būs iespēja īstenot savas idejas! Es esmu gatava piedāvāt visu dārza izveidei nepieciešamo darbu kompleksu: Zāliena ierīkošana Dzīvžogu stādīšana Dekoratīvo dīķu un strūklaku izveide Puķu dobju un akmensdārzu izveide Mākslīgās laistīšanas sistēmas ierīkošana Teritorijas apzaļumošana Bruģēšanas darbi Apskatiet mājas lapu http://ainavudizains.lv/lv/darza-dizainere/ lai uzzinātu vairāk!

 • Maksliga ada Fleur de Grand

  Maksliga ada Fleur de Grand

  Fleur de Grand

  Riga
  Dekors ģipša dekors, Galda virsmas, Dārza dekorativie elementi

  Oriģinalais apjoms un īstas ģipša dekora izteiksme un estetiska vertība palīdzēs uzveidot neatkartojamo un stilīgo atmosfēru un aristokratosma garu gan luksa majām, gan vidējas klases apartamentu īpašniekiem. Individuals dizains un izmēri pielagojami tieši pasūtītaja abjektam. Moldingi gan glūdie, gan ar ornamentu, rozetes, griestu dekora elementi, karnīzi, stūrīši, kolonnas, reliefa panno un citas iespējamas elementus mēs veidojam paši un tieši konkrētam pasūtītajam. •Apzelts •Patina •makslīga novecošana •Sarkankoka imitācija •Citu metālu imitācija (vara, sudrabs un citi) •Arī elementi no kerāmikas ir piejejamas Izgatavojam arī makslīga akmeņa paneles, un galda virsmas. Mūsu veblapā ir plašaka informacija un musu darbu galerīja. www.fleurdegrand.com

 • sia MTU

  Рига
  Avtocrestu materiali, Maksliga ada, Mebelu audumi

  Mēs par pieņemamām cenām piedāvājam dabīgas un mākslīgas ādas, materiali avtocrestem un mēbeļu audumus, kā arī visus darbam nepieciešamos palīgma teriālus, tādus kā līme, porolons, diegi,sintepons,flezilins,tentu materiali u.c.

 • Maksliga ada IRBEST SIA

  Maksliga ada IRBEST SIA

  IRBEST SIA

  Rīga
  Gaisa caurlaidības tests, Termogrāfija, Energoefektivitāte

  Kompānija IRBEST dibināta 2005. gadā un tās galvenais nodarbības virziens ir termogrāfiskā apsekošana dažādās sfērās un ēku gaisa caurlaidības novērtēšana. Personāla kvalifikācija: - Termogrāfija: sertifikāts EN473, līmenis 2; - Gaisa caurlaidība: Air tightness Tester pēc BINDT (UK) pēc apmācības programmas atbilstoši BS- EN 13829 un sertifikāti līmenis 1, 2 un 3 pēc Retrotec apmācības programmas. Piedāvājam sekojošus pakalpojumus: - Gaisa caurlaidības pārbaude būvniecības laikā; - Termografiskā apsekošana ar mākslīgi izveidotu spiediena starpību (kas atbilst EN prasībām) - Defektu atklāšana vasaras laikā ar termokameras (nepieciešama temperatūra starpība ir TIKAI 3-5°C) vai dūmu ģeneratora palīdzību; - Blīvuma pārbaude telpās, kuras aprīkotas ar gāzes uguns dzesēšanas sistēmām; - Atskaites sagatavošana elektroniskā vai drukātā veidā; - Profesionālu iekārtu pārdošana un noma; - Personāla apmācība darbam ar Retrotec iekārtām vai termokameram; - Kursu un personāla sertificēšanas organizēšana ārzemēs; - Konsultācijas, gatavas atskaites vērtēšana un analīze.

 • Maksliga ada Sileni ražošanas organizācija

  Maksliga ada Sileni ražošanas organizācija

  "Sileni" ražošanas organizācija

  Rīga
  Mākslīgais akmens, Polimērbetons, Vibrobetons

  Производим продукцию из искусственного камня по нескольким технологиям: гипс-полимер, полимербетон, вибробетон. Продукция изготавливается из материала двух видов: 1. Искусственный камень - вибробетон, основанный на белом цементе м-500, химических составляющих и пигментов. 2. Гипс - немецкий формовочный гипс с дальнейшей покраской готовой продукции. Ассортимент изделий из искусственного камня постоянно увеличивается. На данный момент можем предложить: - 15 видов покрытий для пола и терассы (плитка, брусчатка), - декоративные элементы для оформления интерьера (фигурки, статуэтки, вазы), - бесшовные балясины и балюстрады для балконов, лестниц, терасс. Продукция из искусственного камня морозоустойчива, жаростойкая, имеет высокую механическую прочность, устойчива к воздействию щелочей и кислот, долговечна.

 • Maksliga ada SIA FUSUMA

  Maksliga ada SIA FUSUMA

  SIA "FUSUMA"

  Rīga
  Bīdāmās durvis, Iebūjejamies skapji, Bīdāmās durvis ar foto

  Bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto, iebūvējamie skapji, virtuves, guļamistabas mēbeles, bērnistabas mēbeles, mākslīgā akmens virsmas, kafejnīcas iekārtas, veikalu iekārtas, ofisu mēbeles.

 • Elina Palma

  Rīgā
  Konsultācijas, Fasāde, Dizains

  Oriģinālas gleznas dažādos izmēros, materiālos un tehnikās (eļļa, akrils, āda). Glezniecība interjerā: sienu - griestu apgleznošana un dekoratīvā apdare. Mēbeļu un dizaina priekšmetu apgleznošana. Profesionālas eļļas gleznu, grafisko darbu kopijas. Kvalitatīva gleznu un monumentālās glezniecības restaurācija.

 • Maksliga ada ФИРМА RADIALS D

  Maksliga ada ФИРМА RADIALS D

  ФИРМА "RADIALS D"

  Даугавпилс
  Konsultācijas, Fundaments, Fasāde

  Mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana un uzstādīšana. Ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga akmens piekravāšana. Par mums Mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. Viņš nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru noformēšanai. Mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. Aktīvi tiek izmantots ainavu dizainā. Papildus Piegāde pa Latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.

Ieteicams