Buv.lv
Kategorijas

Krāsojam

 • Krāsojam meistars Matīss

  Krāsojam meistars Matīss

  meistars Matīss

  Riga
  Remontdarbi, Iekšēja apdare, Dzīvokļu remonts

  Veicam iekštelpu kosmētiskos un kapitālos remontdarbus. 11 gadu darba pieredze celtniecībā, Strādājam ātri un kvalitatīvi.Ja ir nepieciešams ir iespēja noslēgt līgumus. Sastādām tāmi pirms darbu uzsākšanas. No pamatiem līdz atslēgai. Špaktelējam, apmetam, armējam, krāsojam, līmējam tapetes, ieklājam laminātu, kavrolīnu, skrūvējam, līmējam regipsi, flīzējam, elektro instalācija darbi, montējam durvis logus, loga un durvju aiļu izveide, santehnikas darbi, grīdu izveide osb vai betons, piekaramie griesti un starpsienas, dzīvokļu pārplānošana.

 • Krāsojam SIA “Alia”

  Krāsojam SIA “Alia”

  SIA “Alia”

  Rīga
  Pulverkrāsošana, Automobīļu motociklu disku pulverkrāsošana, Metālukonstrukcijas pulverkrāsošana

  Pulverkrāsošana Rīgā. Mēs piedāvājam pulverkrāsošanas pakalpojumus. Dažādu izstrādājumu un metāla konstrukciju krāsošana ar pulveri jebkurā krāsā no RAL skalas, izmantojot tikai augstas kvalitātes pulvera krāsas. Pulverkrāsojums izgatavots no metāla. Izturīgs, efektīvs pulverkrāsojums uz metāla, žoga vai uz jebkurām citām konstrukcijām, netiek izmantoti toksiski šķīdinātāji, triecienizturīgs, kā arī nodrošina drošu aizsardzību pret koroziju. Caurules un radiatori pulvera krāsojumu iztur diapazonā no – 60°C līdz + 150°С. Pēc izvēles jūs varat krāsot palodzes vai metāla žogus jebkurā krāsā kādā vēlaties no RAL kataloga. Plašais krāsu piedāvājums un faktūra ļauj apmierināt gaumi un vajadzības visiem klientiem. Izmantojot pulverkrāsošanas metodi, var iegūt virsmu ar dažādu pakāpju spīdumu vai reljefa faktūru, kā arī dabīgā akmens vai koka imitāciju. Tādejādi, jūsu vārti un nožogotais balkons ne tikai izturēs ekstremālas temperatūras un ārējo vidi, bet arī saglabās sākotnējo izskatu. Pulverpārklājuma krāsošanas metode ļauj krāsojamam produktam būt pārklātam ar jebkuru parasto metāla izstrādājumu - tēraudu, alumīnija sakausējumu, cinku, nerūsējošo tēraudu u. c.

 • Krāsojam SIA METALL

  Krāsojam SIA METALL

  SIA METALL

  Рига
  Rūpnieciskā alpinisms, Logu mazgāšana, Fasāžu remonts

  Veiksim jebkuras sarežģītības jumta segšanas darbus no remonta līdz rekonstrukcijai. Valcprofils, bitumena šindelis, metāla dakstiņš, OSP, jumta balsta sistēmu remonts, siltuma izolācijas uzklāšana. Jumta konstrukciju remonts, dūmvadu kapitālais remonts, jumta lūku un deflektoru ierīkošana. Remontējam un montējam ūdens notekas sistēmu, palodzes, karnīzes, sniega aiztures sistēmu. Veicam pakalpojumus, kas ir saistīti ar rūpniecisko alpīnismu, tīram un krāsojam jumtus, daudzstāvu būvju paneļu hermetizācija, ārējās reklāmas uzstādīšana. Mazgājam logus, tīram un krāsojam fasādes. Paveiksim darbu vietās, kur grūti piekļūt. Palīdzēsim sniegt optimālāko risinājumu Jūsu grūti atrisināmai problēmai. Lieli un mazi apjomi, rekomendācijas, kvalitāte un garantija.

 • Krāsojam Azar

  Krāsojam Azar

  Azar

  Рига
  Krāsojam, Iekšēja apdare, Piekaramie griesti

  Jebkuru telpu visa iekšēja apdare: krāsotāju darbi, tapešu uzlīme, regips, piekarināmie griesti, flīze / podiņu, elektriķi, sanitārtehniķi. Meistars ar pieredzi vairāk kā 12 gadus. Materiālu palīdzība iepirkumā un piegādei. Drazu eksportēšana. Tāmes sastādīšana - bezmaksas. Līgums. Garantija uz darbu. Konsultācijas. Strādāju tikai uz viena objekta, līdz viņa pilnajai pabeigšanai. Ātri un kvalitatīvi.

 • Мастер,Мастера

  Рига
  Podiņš, Līmējam, Krāsojam

  Plata profila meistari. santehniskie darbi, elektroinstalacija, apmetuma darbi, kas krāsotāji un regipsovie darbi. Apdares darbu visas ainas. Liela darba pieredze un pievilcīgas cenas. Zvanāt

 • Частная Бригада строителей

  Рига
  Podiņš, Lamināts, Krāsojam

  Mūsēja brigāde specializējas uz darbu grāmatošanas, kuri celtniecības, remontu un apdares. Brigādes speciālisti sakrāja lielu pieredzi pa ārēju un iekšēju apdares darbu grāmatošanu. Mēs īsteno visu darbu kompleksu, ieskaitot fasāžu siltināšanai, remontu un dzīvokļu, māju un ofisu apdari .

 • Krāsojam SIA BK fortnox

  Krāsojam SIA BK fortnox

  SIA "BK fortnox"

  Рига
  Jumts, Krāsojam, Fasāde

  Firma izpilda būvdarbus pa ( Iekšējas un ārējas apdares, apmetums, maljarka, santehnika, regips, elektriķa, bruschatka, ķieģeļu krāvums, jumta segumu darbi ) Nodrošinām teicamu kvalitāti, labus izcenojumus, normālus termiņus !!!

 • Krāsojam SIA ADS group

  Krāsojam SIA ADS group

  SIA "ADS group"

  Рига
  Podiņš, Krāsojam, Dizains

  Jūsu rīcībai jebkura sarežģījuma un apjoma VISU VEIDU CELTNIECĪBAS DARBI, rekonstrukcija; renovācija un remonts; vēsturisko objektu rekonstrukcija; demontāžas darbi; betona darbi, flīzēšana; metāla, reģipsa un koka konstrukciju montāža; jumta darbi; apdares un krāsošanas darbi; elektrokomunikācijas; santehnikas darbi. Palīdzība dizaīnā Jūsu dzīves vietai un darba vietai. Termiņu ievērošana. Darba kvalitāte atbilst Latvijas celtniecības normatīviem. Vienmēr svaigi piedāvājumi NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA iegadei (apartamenti, ēkas, zemes gabali, ūdens tilpnes). Pilna pakete pakalpojumu pārdodot un formējot Jūsu īpašumu.

 • sia"HAMMER"

  Рига
  Balsinājam, Lamināts, Līmējam

  Strādājam pa Jurmale, Marupe, Imanta Zasulauks, Tukums, privātmājas, iekšēja apdare.

 • Svetlana Ke

  Рига
  Balsinājam, Podiņš, Lamināts

  Visa veida apdares darbi. Veicam privat maju celtniecibu, (fibo. kiegeli, gazbetons) apmetums, gridas ieklasana (laminats, linolejs). Cenas no apjoma. Kvalitate teicama. Termini reali.

 • мастер Алексеенко Игорь

  Рига
  Krāsojam, Dizains

  Apdare ar dekoratīvām krāsām no Itālijas. Liela nokrāsu izvēle, ekoloģiski droši, viegli mazgājas (iztur līdz 7000 mitras sakopšanas cikliem), nebalē zem iedarbības U/V

 • Sia "AKSEL Būvnieks"

  Рига
  Podiņš, Jumts, Līmējam

  Apdares visu ainu darba, atšķirīgu ainu cēlapmetums, jumtu uzstādīšana, siltināšana un dekorēšana atšķirīgi materiāliem Par mums Tirgū jau astoņus gadus visi meistari ar deplomami par celtniecības koledzha nobeigumu Mūsu darbi Vairāk kā 80% objektus var paskatīties ar savējām acīm, pie vēlmes var visus objektus saņemt pa elektronisko pastu Papildus Visi nosacījumi tiek sastādīti ar katru saimnieku individuāli

 • sia "bv-buve"

  Рига
  Podiņš, Lamināts, Krāsojam

  Sienas Starpsienu demontāža, sienu. Krāvums, apmetums, gruntējums, flīze Grīdas Pamatu ierīce grīdas, hidroizolācija, keramiskas flīzes, laminata. Kājlīstu uzstādīšana. Griesti Griestu demontāža, pārjumšanu. Plaisu aiztaisīšana, apmetums, gruntējums. Augstvērtīgs špaktelēt. Krāsojums, rozetes, karnīzes, moldingi. Jebkuras formas un sarežģītības pakāpes piekarināmo griestu ierīce. Santehniski darbi Ūdensapgādes un kanalizācijas kompleksveida atlocīšana. Radiatoru, santehniki, ūdens sildītāja, mašīnas lai nodzēstu un trauku mazgātnes uzstādīšana. Elektromontāžas darbi Elektriska atlocīšana, kabeļa starplika, elektriski vadi. Rozešu, gaismekļu, slēdžu montāža. Karstumi skapju pieslēgums, elektrisku plātņu. Par mums Pamatprincipi ir: princips «ĀTK» (Ātri, Taupīgi, Kvalitatīvi); Uzticība šiem principiem – drošuma un pareģo ķīla. 1. princips «ĀTK» Ātri (celtniecības, apdaru darbu izpildes termiņš aptuveni 4-6 mēnešus); Taupīgi (cenas – vidējitirgi); Kvalitatīvi (pārvaldes ar kvalitāti sistēmas izmantošana, kvalitatīvu, ekoloģiski tīru materiālu pielietojums + garantija ir 2-5 gadus uz izpildītajiem darbiem).

 • DEKOREX

  Рига
  Atjaunojam, Podiņš, Krāsojam

  Iekšēju darbu visas ainas. Regips, maljarka, sanitārtehniķi, elektriķi, podiņu, laminat. Iespējama pereplanirovka dzīvokļu, māju. Īsi termiņi. Tāpat dekoratīva nokrāsošana, Venēcijas apmetums. Pieejamas cenas. Augsta kvalitāte. Par mums Darba pieredze no 1991.gada. Papildus Ir iespējams iepirkums un materiāla piegāde. Tāpat ir iespējama būvgružu eksportēšana.

 • māksliniece Saviča I.

  Рига
  Atjaunojam, Krāsojam, Projektējam

  Gribat izmainīt ierastu ikdienību??!! Atsvaidzināsiet savējo dzīvi! iemēģiniet dzīvokļa (bāra, restorāna) noformēšanai ar soju Mākslas Apgleznojumu!!! Sižeta izvēle - aiz jums! Par mums prakses ilgums- 7 gadi, bet saistība ar mākslu- kopš bērnības. Mūsu darbi 8 objekti apgleznoti. privātdzīvokļi - 4; kafejnīca-bārs - 1; solāriji - 3;

Ieteicams