Buv.lv
Kategorijas

Kotedži

 • Kotedži MasterPRO (частный мастер)

  Kotedži MasterPRO (частный мастер)

  MasterPRO (частный мастер)

  Jurmala
  Kamīni, Krāsni, Pirtis

  Remonts, restaurācija, būvniecība dažāda veida kamīnu (koksnes, gāzes, ekoloģiski kurināmais), kam seko apstrāde (dekorēšanai "pabeigto"). Dizains un interjers kamīns istabu dzīvokļi, mājas, villas. Būvniecība visi pirtis (turku tvaika pirts,, krievu, somu sauna) "pabeigto" veidiem. Complex būvniecības, atjaunošanas un remonts dzīvojamo īpašumu - māju, villas, kotedžas.

 • Kotedži Sia VS Plast

  Kotedži Sia VS Plast

  Sia "VS Plast"

  Rīga
  PVC logi un durvis, Žalūzijas, Metāla Durvis

  Mēs cenšamies būt kompānija, kurai Jūs varat uzticēt pašu dārgāko, kas Jums ir – komforts, drošība un mājība Jūsu mājās. Kompānija Lux logi piedāvā plašu sortimentu produktu un pakalpojumu: kvalitatīvus un izturīgus logus un durvis no PVC profiliem 6 PLUS, OPTITHERM, MAXTHERM; kā arī alumīnija un koka logus un durvis Jebkādu logu, balkonu, lodžiju, kotedžu, ārzemju māju iestiklošana. Logiem ir sertifikāti, kuri atbilst celtniecības normām, kā arī sertifikāti atbilst valsts standartam, pieder arī ugunsdrošības sertifikāts, higiēniskie sertifikāti. Mūsu ofisa ir iespējams iegūt visu nepieciešamo informāciju, kā arī vizuāli izskatīt piedāvājamo produktu paraugus.

 • Kotedži BuildUp

  Kotedži BuildUp

  BuildUp

  Riga

  Mēs varam izpildīt jebkuru darba apjomu: kā daļēju kosmētisko remontu vai pilnibā izremontētu dzīvokli, vannas izstabu , no maziem dzīvokļiem līdz kotedžu lielām rūpniecības ēkām, biroju remonts vai jebkuri fasādes darbi.

 • Kotedži SIA REO LAT

  Kotedži SIA REO LAT

  SIA REO LAT


  žalūzijas, Rullo žalūzijas, Vertikālas žalūzijas

  Kompānija REO LAT piedāvā bagātu žalūziju izvēli. Mūsu kompānijas speciālisti, kam ir liela darba pieredze kotedžu, dzīvokļu, biroju u.c. logu noformēšanā, ātri un kvalitatīvi izpildīs jebkuras komplicētības pasūtījumu. Tā kā kompānijai ir sava ražošana, mēs esam spējīgi piedāvāt Jums: - konkurentspējīgas cenas; - pasūtījuma izpildes visīsākos termiņus; - augstu produkcijas kvalitāti. Pateicoties jebkura pasūtījuma izpildes kvalitatīvai un radošai pieejai, kā arī preču sortimenta un sniegto pakalpojumu pastāvīgai atjaunošanai, ko veic mūsu kompānija, mēs esam spējīgi apmierināt visprasīgākā klienta jebkuras prasības. Rūpējoties par mūsu klientu, mēs piedāvājam Jums ieekonomēt naudu: mūsu pārstāvja izbraukums, lai izmērītu logus, ir bezmaksas! Pasūtījumi tiek pieņemti gan no privātpersonām, gan juridiskām personām. Apmaksas forma ir jebkura. Visiem izstrādājumiem ir garantija. Lieliem pasūtījumiem ir elastīga atlaižu sistēma. Ir paredzēti īpaši sadarbības noteikumi ar korporatīviem klientiem (privātdizainieriem, celtniecības kompānijām).

 • Kotedži IKBuvMark

  Kotedži IKBuvMark

  IK"BuvMark"

  Ventspils
  Fasādes siltināšana, Apdares darbi, Celtniecības un remonta darbi

  Māju, vasarnīcu, kotedžu, dzīvojamo telpu, ofisu iekšēja un ārēja apdare.Fasāžu siltināšana.Celtniecības un remonta darbi.

 • Kotedži AbrisBURO - готовые проекты домов. Строительство коттеджей

  Kotedži AbrisBURO - готовые проекты домов. Строительство коттеджей

  AbrisBURO - готовые проекты домов. Строительство коттеджей

  Москва
  Privātmāju projekti, Mājās, Kotedži

  Designing of country houses and cottages. Ready, standard projects of beautiful houses and cosy cottages. The catalogue of projects of houses with plans and facades, a photo and 3d visualisation. Individual designing of private houses on the instructions of the Customer. Building of houses and cottages.

 • Kotedži Дом Сруб Дизайн

  Kotedži Дом Сруб Дизайн

  Дом Сруб Дизайн

  Санкт-Петербург
  Jumts, Koks, Pagatavosim

  Koka mājas. Māju un pirtu guļbūvju izgatavošana Sanktpēterburgā un koka kotedžu Būvniecība, vasarnīcu māju un rokas rubki pirtu no baļķa, lafetes un brusas.

 • Kotedži ФИРМА RADIALS D

  Kotedži ФИРМА RADIALS D

  ФИРМА "RADIALS D"

  Даугавпилс
  Konsultācijas, Fundaments, Fasāde

  Mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana un uzstādīšana. Ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga akmens piekravāšana. Par mums Mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. Viņš nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru noformēšanai. Mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. Aktīvi tiek izmantots ainavu dizainā. Papildus Piegāde pa Latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.

Ieteicams