Buv.lv
Kategorijas

Garderobe

 • Mēbeļu veikals BUV.LV

  Rīga
  Mēbeļu internetveikals, Priekšistabas mēbeles, Mēbeles, Korpusa mēbeles, Mēbeļu tirdzniecība, Mēbeles Rīgā, Mēbeles pēc pasūtījuma, Mēbeles Internetā, Mēbeļu ražošana, Mīkstas mēbeles

  Mīkstās mēbeles no Latvijas un Lietuvas un Polijas ražotājiem. Dīvāni un krēsli, moduļu sistēmas, mēbeles bērnistabai, bāra metāla un koka krēsli, viesistabas, virtuves stūrīši, sekcijas, galdi, krēsli, gultas, guļamistabas, garderobes un prieksistabas. Mūsu mēbeles atšķir tādās īpašībās kā: - Funkcionalitāte; - Estētiskums, atbilstība mūsdienu dizaina tendencēm, izteiksmīgums; - Ekoloģiski tīri materiāli (visiem materiāliem, kas tiek izmantoti mēbeļu ražošanā ir visi nepieciešamie sertifikāti un atestāti, kas apliecina to, ka tie ir videi un cilvēkam draudzīgi); - Kvalitāte tiek panākta pateicoties augstam ražošanas organizēšanas un ražošanas kultūras līmenim. Plašs sortiments ļauj piedāvāt mēbeles par izdevīgākām (minimālam) cenām. Piedāvājas divgādu garantija un operatīva piegāde līdz Jūsu mājas durvīm.

 • Самозанятая персона

  Рига
  Majās un dzivokļus tirišana

  Adekvāta, saprātīga, jautra, enerģiska, iepazinušies ar tehnoloģiju un pasūtījumu tīrīšanai dzivokļus, es zinu par iezīmēm aprūpē dārgas lietas, mēbeles, skapis, pašu prasmes izmantot modernās ierīces. Pieredze telpu uzkopšana vairāk nekā 5 gadus, rūpīgi un uzmanīgi pret tīrīšanas, vienmēr viss sākās nesu līdz galam. Ir sanitārā grāmata, ieteikumi. Darbs tikaj Latvija, reizi nedēļā.

 • Garderobe SIA VTA SISTEM

  Garderobe SIA VTA SISTEM

  SIA VTA SISTEM

  Rīga
  Skapis, Garderobe, Mēbeles

  SIA "VTA Sistem" piedāvā amerikāņu firmas Rubbermaid produkciju - teleskopiskās skapju un garderobes sistēmas, ka arī papildus aksesuāri. Pālīdzēsim izprojektēt ideālu garderobi. Skapji Configurations ® sniegs jums pilnu iztēles brīvību, aprīkojot Jūsu māju ar teleskopiskas pagarināšanas tehnoloģiju, kura neprasa no Jums nekādas piepūles - ilgstošus mērījumus, nogurdinošās piegriešanās! RUBBERMAID priekšrocības: -Salīdzinoši zemas cenas -Pārsteidzoši viegla uzstādīšana, (To var uzstādīt pat bērni un sievietes) -Īpašs pārklājums, kas ļauj izmantot sistēmu gan vannas istabā gan garāžā, nebaidoties no rūsas -Funkcionāls mantu izvietojums (ļoti daudz variantu) -No komplekta var izveidot dažāda platuma skapjus, pie tam nekas nav jāzāģē -Sistēmu var pakāpeniski papildināt ar papildus elementiem vajadzības gadījumā Pieejami dažādi komplekti un aksesuāri par draudzīgām cenam.

 • Garderobe SIA Lekta

  Garderobe SIA Lekta

  SIA "Lekta"

  Rīga
  Skapis, Bīdāmie skapji, Virtuve

  SIA Lekta tika dibināta 2003.gadā un kopš tā laika ir guvusi mebeli. Galvenais virziens ir ražošana iebūvēti skapji un garderobes istabas. Šajā laikā mēs esam arī iesaistīti ražošanas biroja mebeli. Mūsu klienti galvenokārt ir privātā sektora litsa. Bet mēs arī veicam pasūtījumi frizieriem (Laima LUX), biroji (Aviatest), (Berta Nams), un daudz ko citu.

Ieteicams