Buv.lv
Kategorijas

Diožu spuldzes

 • Diožu spuldzes LED apgaismojums

  Diožu spuldzes LED apgaismojums

  LED apgaismojums

  Rīga
  Gaismas diožu spuldzes, Diožu spuldzes, LED apgaismojums

  Gaismas diožu apgaismojums mājai un birojam. Telpu apgaismošanai vienmēr ir svarīga vieta jūsu rēķinā par elektroenerģiju. Uz šī resursa sadārdzināšanās fona, arvien biežāk nākas domāt par augstas efektivitātēs tehnoloģiju izmantošanu. Gaismas diode (LED) – pusvadītāja ierīce, kura rada optisko starojumu laikā kad caur viņu plūst elektriskā strāva. Mūsdienīgās tehnoloģijas ļauj arvien vairāk iegūt gaismas vienību uz vienu patērēto enerģijas vienību. Gaismas diodei atšķirībā no citiem gaismas avotiem, ir augsts gaismas enerģijas bet ne siltuma enerģijas koeficients. Gaismas diožu lampas tiek piedāvātas visdažādākās formās, bāzēs un komplektācijās. Gaismas diožu priekšrocības: • Augsta energoefektivitāte un energotaupīgums; • Darbības laiks līdz 30000 stundām; • Divu gadu ražotāja garantija; • Nav dzīvsudraba, atvieglota utilizācija; • Nav „iesildīšanās” perioda; • Izturība un noturība pret vibrāciju; • Noturība pret lielu ieslēgšanas/ izslēgšanas ciklu skaitu.

 • Diožu spuldzes „B2B EU” SIA

  Diožu spuldzes „B2B EU” SIA

  „B2B EU” SIA

  Riga
  LED apgaismojums, Gaismas diožu spuldzes, Spuldzes instrumenti

  Mēs pārdodam tikai augstākas kvalitātes LED apgaismojumus. Bezmaksas piegāde Rīgā (piegādes laiks sarunu pa telefonu), ir iespējams nosūtīt citām pilsētām. Cenas no ražotājiem, bez papildu maksas. Visas preces tiek pārbaudītas Latvijā, 100 % reālā vati un LM. Jo vairāk jūs pērkat vairāk atlaides! Cena ar PVN 21%, ar garantiju, čeks. Ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu, mēs atmaksāsim jūsu naudu atpakaļ. Adrese: Ozolciema ielā 18, Rīgā, Ziepniekalns.

 • Diožu spuldzes SIA Economenergo

  Diožu spuldzes SIA Economenergo

  SIA "Economenergo"

  Rīga
  Remonta darbi, Dizainera pakalpojumi, Enerģijas taupīšana

  ecconomenergo – tas ir uzņēmums, kas strauji attīstās celtniecības un enerģētikas tirgū. Uzņēmums ecconomenergo jau vairāk kā piecus gadus veic celtniecības un remonta darbus Latvijas tirgū. Šai laika sprīdī uzņēmuma speciālisti ieguva nenovērtējamu pieredzi dažādu projektu realizācijā, kas saistīti ar maz stāvu ēku būvniecību, remontu, gaismas diožu (LED) apgaismojuma aprēķinu un uzstādīšanu, plastikātalogu un durvju (TROCAL) izgatavošanu un uzstādīšanu, ārējo un iekšējo telpu apdari, kā arī dzīvojamo, rūpniecisko un administratīvo telpu interjera dizaina izstrādāšanu. Mūsu uzņēmuma galvenie darba virzieni: Remonta un celtniecības darbi Gaismas diožu (LED) apgaismojums PVClogu un durvjuizgatavošana Kondicionieru un apkures iekārtu uzstādīšana Mēs piedāvājam saviem klientiem jebkādu remontdarbu jautājumu risinājuma kompleksu. Sākot no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai „zem atslēgas”, no pirmās interjera skices sastādīšanas līdz pilnai telpa apdarei – tas viss ir ātri, profesionāli, kvalitatīvi. Uzņēmumam economenergo ir noslēgti līgumi ar vairākiem celtniecības materiālu, gaismas tehnikas un siltumtehnikas piegādātājiem, kas dod iespēju nodrošināt mūsu klientus ar precēm par labāko cenu!

 • ELEKTRO STARS

  Riga
  Spuldzes, ELEKTROMONTAŽA, Kabeļi

  Elektromateriālu internet veikals kabeļu kanali caurules turētāji pagarinātaji rozetes sledži sadales drošinātāji izolacija kabeļi automati gaismekli prožektori spuldzes instrumenti skaitītāji radiatori siltas gridas un citie ar piegade.

Ieteicams