Buv.lv
Kategorijas

Cembrit-Minerit

 • SIA "Zulak Wood Latvia"

  Rīga
  Cembrit-Minerit, Saplāksnis, Ventilējamās fasādes

  ZULAK WOOD LATVIA savu darbību Latvijas tirgū sekmīgi veic kopš 2001.gada. Saistītie uzņēmumi darbojas Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā. Pateicoties bagātai pieredzei, zināšanām un ilggadīgai sadarbībai ar piegādātājiem, ZULAK WOOD LATVIA saviem klientiem spēj piedāvāt labākos plākšņu materiālus būvniecībai. Piedāvājumā: - Cembrit šķiedrcementa plāksnes fasādes apdarei; - Cembrit šķiedrcementa plāksnes iekšdarbiem; - Saplāksnis; - Laminēts saplāksnis; - OSB plāksnes; - Kokskaidu plāksnes; - Kokšķiedru plāksnes. Sīkākai informācijai par piedāvājumā esošo produkciju piedāvājam skatīt uzņēmuma mājas lapu vai kontaktēt.

 • Cembrit-Minerit Vinteko SIA

  Cembrit-Minerit Vinteko SIA

  Vinteko SIA

  Riga
  Bezazbesta šīfers, Metāla dakstiņš, Jumta segumu materiāli

  Tas, ko piedāvājam savam klientam, ir izvēle – SIA „ VINTEKO ” ir izveidotas stabilas attiecības ar pasaulē pazīstamajiem jumtu segumu ražotājiem – IKO (Beļģija un Kanāda), Cembrit (Polija) un Metrotile (Beļģija), līdz ar to varam piedāvāt jumtus dažādām gaumēm – gan šobrīd pieprasītākos un ierastākos, gan mazliet piemirstus, nostaļģijas pilnus, gan arī ekskluzīvus.

 • SIA DOLLE BALTIJA


  Fibrocements MINERIT-CEMBRIT, Kāpnes un margas DOLLE, Jumta logi OKPOL

  SIA ''DOLLE BALTIJA'' nodarbojas ar ventilējamām un piekarināmajām fasādes apdares sistēmām un esam oficiālie CEMBRIT(MINERIT), DOLLE(Kāpnes un margas),OKPOL(Jumta logi) pārstāvji Latvijā. 15 gadu pieredze šajā jomā, ļāva mums izvēlēties labākos materiālus savā klasē. Profesionalitāte, atbildības sajūta un kvalitatīvs darbs kļuva par pamatu,lai iegūtu ekskluzīvas dīlertiesības šiem materiāliem . SIA DOLLE BALTIJA Nodrošina pilnu servisu - tāmēšanu, mezglu izstrādi, pārdošanu, piegādi un kvalitatīvu montāžu. Jūsu uzmanībai: • MINERIT–CEMBRIT (CEMBRIT Fasādes plāksnes un stiprinājuma sistēmas. Iekšējās apdares plāksnes ) www.cembrit.fi • DOLLE (Kāpnes un margas) www.dolle.com • OKPOL (Jumta logi) www.okpol.com

Ieteicams