buv.lv

«VILLA lux» ražotne

_b_Galvenais mūsu virziens - koka māju un pirts būvniecība no brusas!_/b_ Mēs ražojam mājās no profilētas brusas pēc dažādiem projektiem un pasūtītāja novēlējumiem. Tas var būt pirtis, vasarnīcu mājas, kā arī kā ārpilsētas mājas pastāvīgai dzīvošanai. Kompānijai pieder...

Rīga, Latvija

Reģistrācijas Nr.: LV46803001338

Brusu mājas būvniecība

Galvenais mūsu virziens - koka māju un pirts būvniecība no brusas!

Mēs ražojam mājās no profilētas brusas pēc dažādiem projektiem un pasūtītāja novēlējumiem. Tas var būt pirtis, vasarnīcu mājas, kā arī kā ārpilsētas mājas pastāvīgai dzīvošanai. Kompānijai pieder ražošanas bāze koka būvmateriālu izgatavošanai.

Mēs piedāvājam Jums kvalitatīvu darbu optimālos termiņos par salīdzinoši zemām cenām.

Cenas par 1m3 bez PVN:
100x150 mm – Ls 235,00
150x150 mm – Ls 235,00
150x200 mm – Ls 245,00
200x200 mm – Ls 245,00

Новости и статьи

История развития бани

Баня пришла к нам из глубины веков. Наряду с гимнастикой и диетой, банная процедура входила в основу лечения больного. Наибольшее значение и развитие достигла баня в Древнем Риме. Русская баня тоже имеет древнюю историю. Баню на Руси ценили, как прекрасное лечебное средство, оздоравливающее и закаливающее организм человека. Весьма схожа с русской баней в устройстве и приемах парения традиционная финская баня (сауна). Насколько русские бани из бруса популярны в нашей стране и сауна в Финляндии, настолько в Японии с давних времен пользуется любовью Фуро - японская баня.