Buv.lv
Kategorijas

Izgatavojam un pārdodam koka ārējās/iekšējās durvis, kāpnes un logus vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Izcili naturālie materiāli, pieejamas cenas (sākot no 55 eiro) un garantēta kvalitāte – tas viss tiek ieguldīts mūsu produkcijā.  

Turklāt piedāvājam tādus pakalpojumus kā piegāde, uzstādīšana, furnitūras uzstādīšana, demontāža, mērījumu veikšana, utt.

Mūsu birojā Jūs varēsiet saņemt bezmaksas konsultāciju pie pieredzējušajiem speciālistiem, kuri palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāku pēc dizaina un funkcionalitātes produkciju.

Kādēļ vērts izvēlēties tieši mūs? Viss vienkārši –

  • Mēs palīdzēsim Jums ietaupīt laiku – mēs esam daudzfunkcionāli un mūsu birojā Jūs varēsiet iepazīties ar visiem mūsu durvju un kāpņu paraugiem, izvēlēties to krāsu un dizainu.
  • Mēs palīdzēsim Jums ietaupīt naudu – mēs piedāvājam visdažādākos produkcijas modeļus, sākot ar tiešām zemām cenām. Turklāt mums ir elastīga pieeja katram klientam un mēs vienmēr esam gatavi nākt Jums pretī.
  • Mēs esam ļoti profesionāli – mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 16 gadu pieredze tirgū. Tieciet mums, mēs zinām par koka produkciju gandrīz visu. Mūsu meistari palīdzēs Jums saprast visas nianses un mēs atradīsim optimālāko risinājumu pat nestandarta situācijās;
  • Mēs esam atbildīgi – mūsu sadarbība ar Jums nebeidzas pēc produkcijas pirkšanas un uzstādīšanas. Mēs dodam garantiju visai mūsu produkcijai un nepieciešamības gadījumā vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt.

Lūdzu, zvaniet mums uz norādīto tālruņa numuru (24958409) vai rakstiet uz e-pastu (vrkoks@inbox.lv) – mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.

Mūsu mājaslapa: www.vrkoks.lv


SIA VRKOKS, Juglas 18A, Rīga, , Iekšdurvis, Ārējās durvis, Koka durvis, Laminētas koka durvis, Masīvkoka durvis, Koka logi, Koka kāpnes, Priede osis ozols, Durvis priekš 602 119 un citi, Durvis priekš 119 602 un citi, When:-Where:SIA VRKOKSJuglas 18A,Rīga,LV

Ieteicams