Buv.lv
Kategorijas

Budka.lv

Maskavas iela 433, Riga, Latvia
Telefoni: +371 28 6666 27

Konteineri, Noliktavas, Ofisa moduliceltniecibas konteineri

Biroja un Sanitārie konteineri / Celtniecības moduļi un celtnieku mājas / Apsarga moduļi un sarga posteņi / Jūras konteineri / Dažādi izmēri un / IBC konteineru Noma un Pārdošana / Pagaidu nožogojums / Alumīnija torņi / Izdevīgi piedāvājumi katram / Piegāde visā Latvijā un ES valstīs

Piedāvājam dažāda veida jūras konteinerus gan pārdošanā, gan nomā. Mūsu rīcībā ir jauni un lietoti jūras konteineri: 20DV (6x2.5 m) 20HC, 20PWHC, ; 40DV (12x2.5 m) 40HC (augstie) 40HCPW (platie); 45DV, Open Top konteineri, Flat track jūŗas konteineri, noliktavas 10 pēdu konteineri u.tml.

Pie mums Jūs atradīsiet plašā klāstā Ofisa/Biroja konteinerus un moduļus (6x2,5 m...) / Celtniecības moduļus (8x3 m...), Sarga posteņus (3x2.5 m; 2.5x2.5 m) kā arī Sanitāros konteinerus (WC, Dušas..). Piejami Vācijā ražoti moduļveida konteineri, kas paredzēti izmantošanai arī ziemas laikā (elektroinstolācijas, stiklapaķetes, radiātori un t.t.)

Mūsu specialisti izstrādās unikālu piedāvājumu tieši Jums (iespēja pasūtīt moduļus pēc skices) piedāvājam gan nomā, gan pārdošanā.

Konteineru transportēšanu visā Latvijā / ES teritorijā.

- Individuāli risinājumi katram klientam.
- Moduļveida celtnes
- Noma un Pārdošana
- Jauni un Lietoti

Budka.lv, Maskavas iela 433, Riga, , Konteineri, Noliktavas, Ofisa moduliceltniecibas konteineri, When:-Where:Budka.lvMaskavas iela 433,Riga,LV

Ieteicams