Buv.lv
Kategorijas

Comfort Group

Bruņinieku 42., Rga, Latvia
Telefoni: 22317750

Logi pvc, Koka-alumīnija logi, Žalūzijas

Uzņēmums „Comfort Group” jau 12 gadus nodarbojas ar plastikāta, alumīnija un koka logu un durvju ražošanu un pārdošanu Latvijā.

Kompānijas pastāvēšanas laikā esam realizējuši vairāk kā 15 000 logu un durvju.

Mūsu klienti vienmēr var paļauties uz profesionālu (tehnisku) padomu un konsultāciju saņemšanu, augstas kvalitātes produktu iegūšanu, „īstu” garantiju un pēcgarantijas apkalpošanu.

Pēc reorganizācijas 2011. gadā uzņēmums ir paplašinājis pakalpojumu klāstu un šobrīd piedāvā visu veidu žalūzijas un gristus vadošo Eiropas kompāniju zīmolos. Izvēloties partneri, galvenokārt vadāmies pēc produkta kvalitātes. Ikviens produkts, ko piedāvā mūsu uzņēmums, ir izgājis attiecīgo sertifikāciju un tam piešķirta Eiropas kvalitātes zīme CE. Visi mūsu darbinieki ir izgājuši apmācības un sertifikāciju.

Gribētos uzsvērt, ka vēršoties pie mums, katrs klients var būt drošs, ka saņems pienācīgu servisu, pieņemamas cenas un augstas kvalitātes produktu noteiktajā laikā.

Comfort Group, Bruņinieku 42., Rga, , Logi pvc, Koka-alumīnija logi, Žalūzijas, When:-Where:Comfort GroupBruņinieku 42.,Rga,LV

Ieteicams